film

Eternals

film

Eternals

Eternals - Bilety do kina

Opowieść o Eternals - przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię.
"The Eternals" opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D
 KUP BILET
dubbing
2D

Brak wydarzeń w: Otwock

Recenzje i opinie: Eternals

Ciekawa fabułą. Obsada!!!
duże efektów specjalnych, fajne retrospekcje historyczne - zdjęcia Babilonu, Bramy Isztar itp. - super wrażenie, szczególnie jeśli ktoś widział te artefakty w Pergamon Muzeum w Berlinie :-) - treść lekka, fabuła dość cienka, ale to moje subiektywne zdanie - liczy się zabawa i to można tam znaleźć.
Początek porywający ale im bliżej końca film stawał się nudny.Ale innym mógł przypaść bardziej do gustu .
Trochę jak ambitne niszowe kino obyczajowe tylko, że z wyjebanym budżetem. Słaby Marvel, ale ciekawy na swój sposób film.
Trochę za cicho był dźwięk, było słychać jakby był tylko z jednej strony- z przodu ekranu. Sam film zawiódł moje oczekiwania względem Marvel Studios
MarvelFan 07.11.2021 09:12

Polecane z kategorii film