film

Eternals

film

Eternals

Eternals - Bilety do kina

Opowieść o Eternals - przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię.
"The Eternals" opowiada o nowej w Uniwersum Marvela grupie superbohaterów. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach przedstawionych w filmie "Avengers. Koniec gry" muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Eternals

Byłem pierwszy raz w tym kinie. Jak dla mnie super,na miejscu i tanie bilety. Będę wracał. Polecam
Ciekawa fabułą. Obsada!!!
duże efektów specjalnych, fajne retrospekcje historyczne - zdjęcia Babilonu, Bramy Isztar itp. - super wrażenie, szczególnie jeśli ktoś widział te artefakty w Pergamon Muzeum w Berlinie :-) - treść lekka, fabuła dość cienka, ale to moje subiektywne zdanie - liczy się zabawa i to można tam znaleźć.
Początek porywający ale im bliżej końca film stawał się nudny.Ale innym mógł przypaść bardziej do gustu .
Trochę jak ambitne niszowe kino obyczajowe tylko, że z wyjebanym budżetem. Słaby Marvel, ale ciekawy na swój sposób film.
Trochę za cicho był dźwięk, było słychać jakby był tylko z jednej strony- z przodu ekranu. Sam film zawiódł moje oczekiwania względem Marvel Studios
MarvelFan 07.11.2021 09:12

Polecane z kategorii film