film

FREE GUY

film

FREE GUY

FREE GUY - Bilety do kina

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje FREE GUY

Film był bardzo fajny, gorzej z organizacją. Po seansie wyłączono dźwięk na samym początku napisów końcowych a pani z kluczem w ręku czekała przy drzwiach aż wszyscy wyjdą z centrum kultury. Dobrze, że byłam z mężem, bo prawdopodobnie zamknęłaby Centrum ze mną w środku kiedy poszłam do toalety po seansie. Jej mina wskazywała też na mocne niezadowolenie, że musiała czekać na nasze wyjście. Dodam tylko, że kino opuściliśmy o 19.57, więc chyba dość szybko w przypadku seansu o 18.00.
Zaskakująco pozytywny film. Moja żona szła na niego bez żadnych oczekiwań (ot, kolejny głupiutki film pokroju franczyzy F&F), a wyszła bardzo zadowolona. Podobnie jak w przypadku Ready Player One, które też traktuje o wirtualnym świecie, tak i tutaj pojawiła się sroga liczba odniesień do innych dzieł popkultury. Tym razem nie było Gundama, ale matka sprzątająca w pokoju streamera rozbiła bank ;]
super film byl tam fortnite i wogole (a tak serio to swietny film jak lubicie gry popkulture, ytberow itd.)

Polecane z kategorii film