film

GODZILLA VS. KONG

film

GODZILLA VS. KONG

GODZILLA VS. KONG - Bilety do kina

Król Potworów z nieznanych przyczyn zaczyna siać spustoszenie na całym globie. W obliczu zagrożenia, grupa ludzi postanawia przeciwstawić mu mitycznego Konga.

Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

"Godzilla vs. Kong" ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.06.2021, 16:00 Kinoteatr Polonez - sala nr 1
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
17.06.2021, 16:00 Kinoteatr Polonez - sala nr 1
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Luca

Luca

(0)

najbliższe wydarzenie
18.06.2021 12:30

bilety od 16.00 PLN

KUP BILET

Recenzje

Fajny film dla dzieci.

Polecane