film

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

film

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun - Bilety do kina

Wes Anderson składa hołd drukowanym mediom, zwłaszcza czasopismu "The New Yorker" z jego legendarną listą autorów, wielkomiejską finezją i spektakularnym typograficznym layoutem. Tytułowy "Kurier Francuski" to fikcyjny magazynowy dodatek poświęcony życiu intelektualnemu i kulturalnemu Francji, wydawany u schyłku lat 60. przez galerię genialnych amerykańskich emigrantów w miasteczku Ennui-Sur-Blasé na południu Francji. Tilda Swinton gra tu krytyczkę sztuki JKL Berensen. Natomiast Frances McDormand to Lucinda Krementz, pisarka relacjonująca burzliwą rewolucję studencką, która wdaje się w romans z jej młodym przywódcą Zeffirellim (Timothée Chalamet). Z kolei Jeffrey Wright występuje jako krytyk sztuki, a Bill Murray to redaktor naczelny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.01.2022, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
27.01.2022, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
28.01.2022, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
29.01.2022, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D
30.01.2022, 17:00 Miejski Dom Kultury - kino Kosmos
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Brak wydarzeń w: Mława

Recenzje i opinie: Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Kino bardzo urocze i kameralne, bardzo chętnie tam wrócę. Sam film niestety nas zanudził. (Minus 1 gwiazdka za to że ciężko trafić nawet z nawigacja)
Kolejny dopracowany w każdej klatce film Wendersa, fantastyczne scenerie, niezrównana gra aktorska, dobre historie. Polecam fanom formy, uczta dla oka.
Dobry film. Ciekawa idea konstrukcji narracji. Jedyny zgrzyt to kreskówka w jednej z nowel. Bardzo dobra zabawa i zarazem dobry poziom.
Stefanek72 21.11.2021 18:20
Za dużo osób na taką powierzchnię, nie czułam się komfortowo mimo maseczki, dlatego wyszłam w trakcie. Sam film , no nie należę do fanów takiego gatunku.
Było fantastycznie!
Kino wpuszcza kolejnych widzow na salę po rozpoczęciu seansu...

Polecane z kategorii film