Świętuj Dzień Polskiej Muzyki z biletyna.pl i uzyskaj 15% rabatu na wybrane wydarzenia

*Promocja trwa w dniach 26.09-01.10.2023 na wybrane wydarzenia

film

„Krafftówna w krainie czarów”

film

„Krafftówna w krainie czarów”

„Krafftówna w krainie czarów” - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala Szekspir | bilety 10/15 zł

reż. Maciej Kowalewski i Piotr Konstantinow | Polska 2021
82 min.

Kreacyjny portret filmowy zmarłej niespełna miesiąc temu wybitnej aktorki Barbary Krafftówny. Jej pełna zawodowych sukcesów droga artystyczna przeplatała się z bolesnymi doświadczeniami w życiu osobistym. W trudnych chwilach ucieczka w świat wyobraźni stawała się dla Krafftówny sposobem na przetrwanie. Aktorka, niczym bajkowa Alicja, zabiera widzów na drugą stronę lustra, odkrywa świat, którego już nie ma, a intymne, emocjonalne monologi bohaterki stają się główną osią narracji. Musicie zobaczyć ten film! Tym bardziej, że owe monologi nawiązują do najwybitniejszej, niezapomnianej roli Barbary Krafftówny w filmie Wojciecha Jerzego Hasa „Jak być kochaną”, nominowanym do canneńskiej Złotej Palmy.
Pokazowi filmu będzie towarzyszyć spotkanie wspomnieniowe poświęcone Barbarze Krafftównie. Udział w nim wezmą: Remigiusz Grzela, Elżbieta Łukaszewicz oraz Monika i Grzegorz Wasowscy. Poprowadzenie Miłka Skalska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: „Krafftówna w krainie czarów”


Jak działają recenzje?
film interesujący pokazujący Barbarę K. w rolii opowiadającej o swojej karierze aktorskiej,. pelnejjjj keszcze energii. Pokazanych jest wiele scen z jej życia w różnym kresie czasu.Aktorka nie tuzinkowa , charakterystyczna pełna temperamentu.
Edward 24.03.2022 19:40

Polecane z kategorii film