Recenzje
Król Lew

Recenzje

Król Lew

Początek nudny, dopiero gdy pojawiła się postać Timona i Pumby film zaczął nabierać barw
Waginoplastyk 16.08.2019 22:04
Było super! Polecam
Super film 👍
Jestem pod wrażeniem....
Film piękny dziecko zadowolone :-)
Bardzo fajny film, świetnie zrobiony i świetne efekty. Polecam
Ola 07.08.2019 09:24
Piękny rodzinny film. Opowieść, do której zawsze chętnie się powraca
Kaska3 06.08.2019 16:07
Piękny film :) zarówno i dla dorosłych i dla dzieci . Polecam
Świetny film dawno tak dobrze się nie bawiłem. Gorąco polecam
Fajny film, ale pierwsza wersja bardziej wzrusza
Rewelacyjna przygoda kinowa. Ogromna doza śmiechu, chwil pelnych refleksji nad sensem naszeho życia na ziemi,egzystencji ludzkiej. Lekcja pokory. Świetny czas spedzonay w gronie rodzinnym,ale także z przyjaciółmi. Film dla każdego,w każdym wieku.
Katarina 01.08.2019 13:52
Serdecznie polecam! Piękny, wzruszający, momentami bardzo zabawny! Z morałem oczywiście. Chociaż wersji bajkowej nic nie przebije, wersja filmowa jest co najmniej równie dobra. Idealny dla całej rodziny 🤗
Powrót do dzieciństwa 😉uwielbiam tą bajkę 😀
Niesamowite! Nic dodać, nic ująć:)
Świetny film, polecam wszystkim dzieciom dużym i małym 😊 fotele trochę nie wygodne przynajmniej dla mojego wzrostu i trochę za ciepło ale to szczegół
Film super. Oglądaliśmy wersji 3D z wnukiem i córką. Były łzy, był śmiech, generalnie wszystko czego oczekiwaliśmy. Zaskoczyło nas to, że okulary 3D nie były w cenie biletu i musieliśmy je nabyć, a wcześniej nie było informacji na ten temat. Dobrze, że wzięliśmy portfel, bo bilety kupiliśmy wcześniej.
Jestem rozczarowana. Film jest przereklamowany. Moje uwagi to: film jest zbyt długi, dubbing jest zbyt cichy i niewyraźnie brzmią poszczególne słowa, film jest mało dynamiczny (są w nim dłużyzny pokazujące przyrodę, które szczególnie dla dzieci są bardzo nudne). Wprawdzie jestem osobą bardzo dorosłą ale mam wrażenie, że dzieci będące na projekcji również nie były zachwycone - niektóre skupiały się na własnych smartfonach i grały w jakieś gry! Ponieważ mnie również film nie wciągnął za bardzo (syna też), postanowiliśmy dyskretnie wyjść z kina jeszcze przed końcem seansu.
Super film, przypominający dzieciństwo, ale zdecydowanie nie dla dzieci. 7-latek był przestraszony