film

"Łowcy czarownic"

film

"Łowcy czarownic"

"Łowcy czarownic" - Bilety do kina

Historia nieoczekiwanej przyjaźni między skrajnie różnymi osobowościami. Dziecięcy bohaterowie odkrywają siły drzemiące w zaufaniu i mocy czerpanej ze wsparcia drugiej osoby.
Jovan to chłopiec dotknięty częściowym mózgowym porażeniem dziecięcym, który w szkole musi znosić szykany kolegów, a resztę dnia spędza na męczącej rehabilitacji. W wolnych chwilach wyobraża sobie, że jest superbohaterem pomagającym ludziom w tarapatach. Pewnego dnia los stawia na jego drodze Milicę – dziewczynę pewną swego, zadziorną, pomysłową i potrafiącą stawić czoło każdej przeciwności. Pomimo początkowej niechęci między bohaterami tworzy się najpierw nić porozumienia, a później prawdziwa przyjaźń. Razem postanawiają pokonać czarownicę, która rzuciła urok na ojca dziewczyny. Aby tego dokonać, oboje będą musieli pokonać swoje ograniczenia, zaufać sobie i nauczyć się współdziałać. Ich wspólna misja doprowadzi do niespodziewanego zakończenia. Młody widz, obserwując Milicę i Jovana, będzie mógł sobie odpowiedzieć na pytanie, czym jest prawdziwa przyjaźń oraz uzmysłowić trud życia z niepełnosprawnością.

To historia 10-letniego Jovana, który żyje z mózgowym porażeniem dziecięcym. Gdy w klasie pojawia się nowa koleżanka – buntownicza i krnąbrna Milica - między dziećmi nieoczekiwanie rodzi się przyjaźń. Jovana i Milicę łączy wspólne wyzwanie: konieczność pokonania czarownicy, która opętała umysł ojca dziewczynki. Milica po rozstaniu rodziców zmuszona jest zamieszkać wraz z mamą u babci. Winą za całe zdarzenie obarcza Svetlanę, nową partnerkę taty, której styl życia wydaje się dziewczynce bardzo podejrzany. Jovan obmyśla plan by złożyć czarownicy niespodziewaną wizytę i zdemaskować niecne czary, którymi opętała tatę Milicy. Idealny wydaje się wieczór, gdy zapracowany z reguły tata Jovana i nieco nadopiekuńcza mama wybierają się na wspólny koncert. Zakonspirowani i przygotowani do walki z ciemnymi mocami Milica i Jovan w środku nocy zakradają się do domu Svetlany…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane