film

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI

film

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI - Bilety do kina

MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI - Pruszków Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa | Kupuj Bilety Online

Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat! Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego pomysły rozbawiają i zadziwiają wszystkich dookoła. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” to kolejna po „Asteriksie i Obeliksie” ekranizacja kultowego europejskiego komiksu, który podbił serca czytelników i rozszedł się w imponującym nakładzie ponad 30 milionów egzemplarzy. Pełna niezwykłych bohaterów i humoru produkcja z masą efektów specjalnych, które przygotowało studio Illumination Entertainment, twórcy przebojowych „Minionków”.

Gaston Lagaffe zaczyna staż w firmie Peticoin, której motto brzmi: „uczynić nieużyteczne użytecznym”. Chcąc zaimponować kolegom, codziennie wymyśla przeróżne wynalazki, które – jego zdaniem – mają ułatwiać pracę, ale w praktyce przynoszą więcej szkody niż pożytku. Pasmo wywołanych przez Gastona katastrof, jego sposób bycia oraz fakt, że do pracy przychodzi w towarzystwie kota, złotej rybki i… oswojonej mewy, sprawiają, że jego szef, pan Prunelle, szybko zaczyna mieć dość nowego pracownika. Kiedy sytuacja staje się napięta, a kariera zawodowa Lagaffe’a wisi na włosku, dzieje się coś nieprzewidzianego. Okazuje się, że to właśnie Gaston może być jedyną osobą, która będzie w stanie powstrzymać bezdusznego biznesmena Aimé De Mesmaekera przed przejęciem Peticoin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Pruszków

Brak wydarzeń w: Pruszków

Recenzje

Świetny film dzieciaki śmiały się cały czas polecam

Polecane

1917

1917

(8)

najbliższe wydarzenie
23.02.2020 13:15

bilety od 12.00 PLN

Pruszków inne wydarzenia