Recenzje
Miłość i miłosierdzie

Recenzje

Miłość i miłosierdzie

Poprzednia 1 2 Następna
Film bardzo dobry
Bardzo dobry film . Polecam
Bardzo dobry film.
Film "mistyczny" ukazujący wielkość i moc odmawianej koronki do Miłosierdzia Bożego. Historię powstania Obrazu i święta Jezusa Miłosiernego, powołania s. Faustyny Kowalskiej jej drogi i tych których Pan postawił na jej drodze. Warty obejrzenia. Polecam zdecydowanie.
Polecam. Niesamowity film.
Bardzo poruszający i godny obejrzenia film. Gorąco polecam!
Film, którego przesłaniem jest wielkość i wartość przebaczenia i ciągłego przebaczania. Z przebaczeniem można lżej i piękniej żyć. A nad tym wszystkim króluje Jezus Najwyższe przebaczenie. Ponadto ciekawy rys historyczny, z niektórymi faktami w ogóle się nie spotkałam. Oglądałam razem z 12-letnią córką, która wyszła zachwycona. Chwała Panu!
Piękny film. Bardzo polecam
Jestem bardzo zadowolona. Byłam pierwszy raz w Łochowie w kinie i nie ostatni.Pozdrawiam.
Bardzo poruszający film warty polecenia.
... 21.04.2019 08:40
Uważam,że było zbyt głośno,ogólnie ok.
Bardzo ładny film przedstawiający wielką miłość Bożą względem człowieka i przypominającą ciężkie czasy jakie przeżyli ludzie w Polsce i z czym musieli się zmagać, ale dzięki odważnym ludziom i zaufaniu Jezusowi wszystko jest możliwe.
Gorąco polecam ten film. Piękny, ujmujący, chwytający za serce, zmuszający do zastanowienia się nad naszym życiem. Film akurat na Wielki Tydzień.
Film ciekawy. Bardzo dobrze, że takie nowości docierają do małych miejscowości.
Piękny, poruszający, wartościowy film. Polecam
Film Bardzo mi się podobał. Polecam
Przepiękny film. Polecam
Najlepszy film jaki widziałam, niezwykły, poruszający, polecam każdemu!
Bardzo pouczający film, jednak za dużo publicystyki dokumentu. Dokumentalnie i pod względem faktów super. Jako film przeciętny. Jednak jeśli ktoś chce się zapoznać z historią tematu miłosierdzia i jego kultu - to polecam
Poprzednia 1 2 Następna