film

Monos – oddział małp

film

Monos – oddział małp

Monos – oddział małp - Bilety do kina

Monos – oddział małp | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wilk, Lady, Rambo, Yeti, Bum-Bum, Smerf, Szwedka i Pies to nastoletni partyzanci pilnujący amerykańskiej zakładniczki gdzieś w górach w Ameryce Południowej, pośród zjawiskowo sfilmowanych, soczystych i dzikich krajobrazów. Tajemnicza „Organizacja” daje im rozkazy przez radio, przydziela im krowę Shakirę, karabiny maszynowe do zabawy i pozwala na rytualne orgie po dniu ćwiczeń wojskowych. Kiedy przypadkowo ginie Shakira, zaczyna się walka o przywództwo w oddziale, który musi uciekać z gór do amazońskiej dżungli. Chaos i napięcie, które towarzyszyło nastolatkom zamienia się w brutalną walkę o przetrwanie w otoczeniu i nastroju przypominającym Czas apokalipsy. Zakładniczka wyczuwa szansę na ucieczkę, a oddział niszczy radio i tym samym kontakt z „Organizacją”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Samo kino to fantastyczne miejsce z super klimatem i dusza. Film- dziwny, niepokojacy, z psychodeliczna muzyka, ale warto go zobaczyc.
Film troszkę mnie rozczarował. I ogólnie wywołał mieszane uczucia. Nie żałuję, że zobaczyłam, piękne zdjęcia i dobra gra aktorska ale jakoś mnie nie porwał.
Kino extra, pub cafe extra, atmosfera extra.... film beznadziejny

Polecane