film

Nasze magiczne Encanto

film

Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto - Bilety do kina

„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Recenzje i opinie: Nasze magiczne Encanto

Świetny seans , nasze magiczne encanto kolejny super film Disneya . Kino ma świetny obraz nierozmazany jak w sieciowych molochach . Polecam gorąco.
Bardzo optymistyczna bajka o talentach, które posiada każdy z nas. Polecam
Patrycja 10.01.2022 07:39
Film super, lecz bsługa kina żenująca. Kino nie sprzedaje popcornu, a swojego nie można wnieść bo jest to "absolutnie zabronione, że względu na covid"- powiedziała Baba (tu niestety baba pasuje że względów wizualnych) z obsługi bez miseczki..... Najlepsze że kupiłem bilety online I jedynym czytnikiem jakim wie babsko dysponowało to rozłożone ręce do weryfikacji.
Witam serdecznie :) na seans wybraliśmy się z mężem i 3 naszych dzieci. Mogę stwierdzić, że bajka jak najbardziej pozytywna, muzyczna, energiczna, z morałem. Dzieci oglądały z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy do dzisiaj proszą, by puszczać im piosenki z" Nasze magiczne Encanto" . Zapytałam czy gdyby mogły iść jeszcze raz, czy by chciały oczywiście wręcz z krzykiem odpowiedziały jednogłośnie że tak :) ja sama także byłam zachwycona oraz łzy popłynęły mi z oczu w niektórych momentach :) polecam jak najbardziej :)
Nie spodziewałam się, ale bardzo fajna bajka. Świetna grafika i muzyka. A kino czyste, eleganckie z przemiłą obsługa. Polecamy
Bajka ładna , warto wpaść do kina 😉
Super bajka. Ucząca miłości w rodzinie. Popłakałam się.

Polecane z kategorii film