film

Proceder

film

Proceder

Proceder - Bilety do kina

Proceder - Czechowice-Dziedzice Kino Świt | Kupuj Bilety Online

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania.

W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.

„Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

– Chada miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim, do dziś ma lepszych i gorszych naśladowców, w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy – mówi reżyser filmu Michał Węgrzyn.

– W filmie pojawiają się także autentyczne postaci ze świata rapu, w tym obdarzony wielką charyzmą i otaczany szacunkiem Kali, który w pewnym momencie też znalazł się w niebezpiecznym świecie procederu, ale z nim konsekwentnie zerwał – zdradza Michał Węgrzyn.

„Proceder” jednym z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Recenzje

Super film!
malina 06.12.2019 20:11
Super film, Polecam
Bardzo fajnie się oglądało, wszystko działało itp jedyny minus to to że tam było zimno i musieliśmy siedzieć w kurtkach 🤐🤐
Polecam
Świetny film. Polecam
Świetna gra aktorska, postać Tomasza Chady przedstawiona na wysokim poziomie. Zdjęcia, klimat muzyka jest to film godny polecenia.
Pasja 26.11.2019 11:33
Super film. Oby było więcej tego typu kina :)
Polecam film. Rewelacyjny, chociaż dramatyczny 🙁 Szkoda człowieka 🙁
Beti 23.11.2019 13:09
Nie jestem zwolennikiem oglądania filmów, ale na ten film dałam się namówić i nie żałuję! Film świetny, trzyma od samego początku w napięciu. Wcześniej nie znałam historii tego rapera i byłam mocno zaskoczona tym jakie było jego zakończenie.
Film- mistrzostwo 👍. Kino ogólnie spoko, słabe nagłośnienie i tragedia jeśli chodzi o widzów, szeleszczące paczki chipsów, puszki z napojami i najlepsze- e-papierosy w kinie, bravo...
Jeden z najlepszych filmów na jakich byłam w tym roku!! 😀 Polecam
Całkiem dobry film. Choć większość na widowni stanowili młodzi ludzie w wieku pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, to nie można powiedzieć, że jest on skierowany do tej grupy wiekowej. Nie ma w tym filmie przesady choć poruszane kwestie często są z nią przedstawiane. Naprawdę warto obejrzeć.
Polecam film warty obejrzenia . :)
Polecam, film bardzo mi się podobał.
bardzo pouczający i dający do myślenia powinien obejrzeć każdy młody człowiek
Fantastyczna gra aktorów, film trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty!
Generalnie podchodziłem lekko sceptycznie widząc widzów na sali.... Ale miło zostałem zaskoczony. Naprawdę film warto obejrzec
Super film! wszystkim gorąco polecam
Ten film był bardzo fajny z wielką chęcią bym jeszcze raz poszła na taki film .
nataliamarat138@gmail.com 18.11.2019 10:08
Film naprawdę godny polecenia. Bardzo realistycznie oddany cały życiorys Tomasza Chady. Polecam ten film wszystkim!
Film znakomity, świetny. Naprawdę warto zobaczyć.Polecam w 100%. Kino jak zawsze ok., godne polecenia.
Bardzo ciekawa, prawdziwa historia Tomka.
Film dosyć ciekawy,momentami nawet śmieszny,ale mogło być przedstawione więcej faktów szczególnie odnośnie samej śmierci Tomka
Bardzo mi się podobało
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

1917

1917

(11)

najbliższe wydarzenie
28.02.2020 18:15

bilety od 12.00 PLN

Czechowice dziedzice inne wydarzenia