film

Pinokio

film

Pinokio

Pinokio - Bilety do kina

Pewnego dnia w ręce poczciwego stolarza o imieniu Gepetto wpada kawałek drewna. Mężczyzna od samego początku czuje, że w tym z pozoru martwym przedmiocie kryje się jakaś magiczna siła. Postanawia wystrugać z niej postać chłopca. Niespodziewanie stworzona przez niego figurka ożywa – potrafi mówić, śmiać się, skakać i biegać. Gepetto nadaje mu imię: Pinokio i zaczyna troszczyć się o niego jak o własnego syna. Drewniany chłopczyk jest tak zafascynowany otaczającym go światem, który widzi po raz pierwszy na oczy, że przestaje słuchać dobrych rad opiekuna. Wiedziony ciekawością, Pinokio wyrusza w podróż pełną przygód, niebezpieczeństw i życiowych lekcji. Na swojej drodze spotyka magiczną wróżkę, olbrzymiego ślimaka, zwierzęta mówiące ludzkim głosem, a nawet zwiedza ogromny brzuch wieloryba. Jego śladami wyrusza zaniepokojony Gepetto. Ta wyprawa na zawsze odmieni ich życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Sochaczew

Brak wydarzeń w: Sochaczew

Recenzje

Wystrój sali elegancki, dźwięk bez zastrzeżeń ale ekran katastrofa. Bardzo widoczne łączenie ekranu w postaci ciemnej linii i poziome cieniujące pasy.
Super film.
Pouczający dla dzieci .
wszystko ok dzwięk klasa
Zakupiłam bilet onlain wcześniej.Okazalo się ,że musimy sobota,niedziela być na kwarantannie.Dodzwonic się do Was o anulowanie biletu i zwrot pieniędzy graniczy z cudem.Mam nadzieję że maila odebralisvie.

Polecane