film
Polityka

film

Polityka

Polityka - Bilety do kina

Polityka - Konarzyny Gminny Ośrodek Kultury | Kupuj Bilety Online

Wiadomo, że w nowym filmie Patryka Vegi wystąpią: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło. „Polityka” Patryka Vegi jest zapowiada przez twórców i dystrybutora jako jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Reżyser, kojarzony do tej pory przede wszystkim z komediami o mafii, podobno postawił sobie za punkt honoru pokazanie prawdziwej twarzy polskiej polityki, o której Polacy nie mają pojęcia. Bohaterami „Polityki” będą autentyczni parlamentarzyści i rządzący, choć ukryci pod płaszczykiem fikcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Konarzyny

Recenzje

Słaby, brakowało czegoś oszałamiającego. Olbrychski rewelacyjny. Czułam, jakby był to zlepek wydarzeń i komentarzy fb.
Film opowiada historię, którą wszyscy już znają, jednakże jest to zabawna forma smutnej rzeczywistości. Ciekawy jest natomiast koniec gdzie mamy wizję, co by było gdyby poszkodowany został posłem, oraz nauka dla nas wszystkich, że polityka to klucz do pieniędzy i odwrotnie. A politycy mają w d*** wyborców i przeciwników, wszak im nic już nie grozi.
Film beznadziejny ciągnie się jak flaki z olejem!
Film niezły chociaż spodziewałam się czegoś lepszego
Vega jak to Vega znów odpalił rakietę tworząc politykę 😂🤣🤣🤣
Film ok, trochę za długi, m.in. wątek romansu, super rola p. Chabiora i Królikowskiego
Jak to u Vegi- kontrowersyjnie, przerysowane, dające jednak do myślenia, bo jeśli to prawda choć w kilku procentach, to jest bardziej straszno niż śmieszno.
Film super serdecznie polecam
Film super . Polecam każdemu.
słaby i to bardzo
Tomasz 16.09.2019 20:11
Film daje sporo do myślenia.Taki film ma zmuszać do refleksji i tak właśnie jest. Polecam!!!!
AGNES22 16.09.2019 17:50
Polityka w ''krzywym zwierciadle''.Super film.Polecam.
Dla tych co się interesują trochę polityką i śledzą wszystkie wydarzenia mając oczy szeroko otwarte ten film nie pokazał nic czego bym nie wiedział. Natomiast polecam wszystkim, którzy nie są na bieżąco lub są zmanipulowani telewizją reż... A także tym którzy nie pamiętają lub niechcą pamiętać co się dzieje w naszym kraju, nie tak demokracja powinna wyglądać! Na końcu filmu jest bardzo dobre podsumowanie, które powinno zmusić do głębokiego zastanowienia się.
Słaby film... zawiodłem się. Podobnie jak w Klerze propaganda, że ktoś niby chce zablokować emisję tego badziewia no i w sumie nic złego by się nie stało... Ale tak naprawdę nie ma powodu by to blokować bo nic szczególnego ani odkrywczego ten film nie pokazuje. Nie polecam
Bardzo dobry film. Pokazuje rzeczywistość.
Super
Każdy pisze, że denny, wulgarny, nudny. A czego się spodziewaliście? Scen akcji? Zabijanie, strzelaniny, non stop sex?? W polityce?? Haha do przewidzenia było, że film będzie normalny. Ukazał tylko część tego co tak naprawdę się dzieje w tym syfie zwanym polityką. Dla mnie ok.
smutny film o smutnej rzeczywistości
Film średni ale mimo to podobał mi się. Pewne sceny rozbawily mnie do łez. Dziękujemy za możliwość oglądania filmu w naszym kinie.
Film dość dobry ,aczkolwiek spodziewałem się mocniejszych akcentów. Generalnie spoko.
Kinomaniak 16.09.2019 08:38
Polecam
Film mi się podobał
Bardzo fajny film Godny polecenia
Fajny przedstawia nasza rzeczywistośc, pokazano co sie dzieje w naszym kraju.
Bardzo wulgarny film. Człowiek po seansie się czuje jakby 2h siedział przy otwartym szambie.
Z fotela 15.09.2019 19:11
Nie wytrzymał do końca filmu ... wyszłam w połowie seansu - film mi się nie podobał - przerysowany , znowu za dużo wulgaryzmów , sexu itp . Na film Vegi już się nie wybiorę
Na pewno nie jest to komedia.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Konarzyny inne wydarzenia