film
Polityka

film

Polityka

Polityka - Bilety do kina

Polityka - Nowogard Nowogardzki Dom Kultury | Kupuj Bilety Online

Wiadomo, że w nowym filmie Patryka Vegi wystąpią: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło. „Polityka” Patryka Vegi jest zapowiada przez twórców i dystrybutora jako jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Reżyser, kojarzony do tej pory przede wszystkim z komediami o mafii, podobno postawił sobie za punkt honoru pokazanie prawdziwej twarzy polskiej polityki, o której Polacy nie mają pojęcia. Bohaterami „Polityki” będą autentyczni parlamentarzyści i rządzący, choć ukryci pod płaszczykiem fikcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Nie wiem, czy się śmiać? czy płakać ?
na mnie ten film nie zrobił żadnego wrażenia, najgorszy film jaki oglądałem do tej pory...pan Vega jakoś się nie postarał..
super film polecam
Bardzo dobry film. Pokazuje jak to wygląda 'od srodka'
Ogólna parodia polityków i dobra przestroga przed ;DOBRĄ ZMIANĄ:
WSZYSTKO SZYBKO,SPRAWNIE POLECAM.
Najfajniejsze momenty to już w zwiastunie oglądamy potem bez zaskoczeń 🤭
Film taki sobie. Patryk Wega lepsze wyreżyserował. Ale i tak uważam,że warto obejrzeć.
Bardzo dobry film. Doborowa obsada, świetnie zagrane role. Wywołuje emocje. Jest to śmiech przez łzy. Przykre jest to, że to nasza rzeczywistość.
bardzo szybie załatwienie, polecam
Nudny, z wielkich zapowiedzi odkrycia nieznanych faktów, wyszło wielkie nic, nic, czego ludzie nie wiedzieliby z mediów. A próba wybielenia prezesa- żenada.... Za to Krolikowski grał rewelacyjnie
wszystko ok :)
To co w realu to i w filmie. Warty obejrzenia.
Film mi się nie podobał
Film dobry odzwierciedla rzeczywistość, działa i wogóle super. Najlepszy był gościu od ministra wojny grany przez Królikowskiego. Ekstra.
Film bardzo słaby. Długi, nudny aż chce się wyjść z kina.
Dobry film. Aktorzy super dobrani
Polecam
Film zabawny, z przekazem
Film beznadziejny
Film był nudny. Pan Grabowski wyglądał obleśnie. Rola Niby przedstawiająca Misiewicza wydaje mi się lekko przesadzona. A odnośnie P.Premier, to oczekiwałam więcej szczegółów. Podsumowując, to taki sfilmowany kabaret w gorszym wydaniu.
Jeżeli ktoś w miarę uważnie śledzi poczytania tych państwa na srebrnym ekranie, mógł się domyślać jakie elementy będą poruszane w tym filmie...
Super film- Polecam
Przereklamowany ,
Cieszy fakt korzystania z takiej formy zakupu biletów. Rewelacyjna organizacja, miła obsługa i bez opóźnień.
Film rewelacja ! Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Nowogard inne wydarzenia