film
Polityka

film

Polityka

Polityka - Bilety do kina

Polityka - Świecie OKSiR, Studyjne Kino Cyfrowe WRZOS w Świeciu | Kupuj Bilety Online

Wiadomo, że w nowym filmie Patryka Vegi wystąpią: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło. „Polityka” Patryka Vegi jest zapowiada przez twórców i dystrybutora jako jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Reżyser, kojarzony do tej pory przede wszystkim z komediami o mafii, podobno postawił sobie za punkt honoru pokazanie prawdziwej twarzy polskiej polityki, o której Polacy nie mają pojęcia. Bohaterami „Polityki” będą autentyczni parlamentarzyści i rządzący, choć ukryci pod płaszczykiem fikcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Film beznadziejny
Film był nudny. Pan Grabowski wyglądał obleśnie. Rola Niby przedstawiająca Misiewicza wydaje mi się lekko przesadzona. A odnośnie P.Premier, to oczekiwałam więcej szczegółów. Podsumowując, to taki sfilmowany kabaret w gorszym wydaniu.
Jeżeli ktoś w miarę uważnie śledzi poczytania tych państwa na srebrnym ekranie, mógł się domyślać jakie elementy będą poruszane w tym filmie...
Super film- Polecam
Przereklamowany ,
Cieszy fakt korzystania z takiej formy zakupu biletów. Rewelacyjna organizacja, miła obsługa i bez opóźnień.
Film rewelacja ! Polecam
Jestem zadowolona z tej formy zakupu biletów
Film przygnębiający, pokazujący rzeczywistość życia politycznego w naszym kraju.
film ukazuje rzeczywistość i obłudę świata polityki - pewnie dlatego można się na nim mocno wynudzić. Moim zdaniem można było zrobić ten film o wiele lepiej. Tutaj nie ma żadnej spójności, każdy wątek jest rozmyty i mało wyrazisty - słabo wyszło. Możliwe, że nasze wyobrażenia są zbyt duże względem tego filmu - słabo jak nasza polityka i ludzie, którzy się nią zajmują - słabo czyli realnie.
Super film, coś do śmiechu, coś do przemyślenia, a jeśli tak było naprawdę - włos na karku się jeży...
Super kino super seans
Najsłabszy film Vegi. Dużo zażenowania, trochę śmiechu..
Słaby, brakowało czegoś oszałamiającego. Olbrychski rewelacyjny. Czułam, jakby był to zlepek wydarzeń i komentarzy fb.
Film opowiada historię, którą wszyscy już znają, jednakże jest to zabawna forma smutnej rzeczywistości. Ciekawy jest natomiast koniec gdzie mamy wizję, co by było gdyby poszkodowany został posłem, oraz nauka dla nas wszystkich, że polityka to klucz do pieniędzy i odwrotnie. A politycy mają w d*** wyborców i przeciwników, wszak im nic już nie grozi.
Film beznadziejny ciągnie się jak flaki z olejem!
Film niezły chociaż spodziewałam się czegoś lepszego
Vega jak to Vega znów odpalił rakietę tworząc politykę 😂🤣🤣🤣
Film ok, trochę za długi, m.in. wątek romansu, super rola p. Chabiora i Królikowskiego
Jak to u Vegi- kontrowersyjnie, przerysowane, dające jednak do myślenia, bo jeśli to prawda choć w kilku procentach, to jest bardziej straszno niż śmieszno.
Film super serdecznie polecam
Film super . Polecam każdemu.
słaby i to bardzo
Tomasz 16.09.2019 20:11
Film daje sporo do myślenia.Taki film ma zmuszać do refleksji i tak właśnie jest. Polecam!!!!
AGNES22 16.09.2019 17:50
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Świecie inne wydarzenia