film
Polityka

film

Polityka

Polityka - Bilety do kina

Polityka - Trzcińsko-Zdrój Trzcińskie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Wiadomo, że w nowym filmie Patryka Vegi wystąpią: Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński; Iwona Bielska jako Krystyna Pawłowicz; Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki; Zbigniew Zamachowski jako Tadeusz Rydzyk, Janusz Chabior jako były minister obrony Antoni Macierewicz, Antoni Królikowski jako były rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz, a także Ewa Kasprzyk jako była premier polskiego rządu Beata Szydło. „Polityka” Patryka Vegi jest zapowiada przez twórców i dystrybutora jako jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych filmów ostatnich lat. Reżyser, kojarzony do tej pory przede wszystkim z komediami o mafii, podobno postawił sobie za punkt honoru pokazanie prawdziwej twarzy polskiej polityki, o której Polacy nie mają pojęcia. Bohaterami „Polityki” będą autentyczni parlamentarzyści i rządzący, choć ukryci pod płaszczykiem fikcji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Trzcińsko-Zdrój

Brak wydarzeń w: Trzcińsko-Zdrój

Recenzje

Wszystko super.polecam...
Treść ok ale trochę monotonny
film super
Żadna rewelacja, najciekawsze sceny znajdują się już dawno na zwiastunie.
Film Bardzo Słaby, od pewnego momentu oczekiwałem już tylko końca seansu.....
Film niezły, chociaż widzowie TVN24, a w szczególności Szkła Kontaktowego mogli obejrzeć to samo w wykonaniu polityków. Niczego nowego ten film nie wniósł, niczym nie zaszokował, ale momentami był bardzo zabawny.
w miarę dobry film na czasie
stasiu52 14.09.2019 21:50
Jestem usatysfakcjonowany.
Zbyt duszno i za gorąco na taką ilość wodzów. Nie jest to tylko moje zdanie. Wielu ludzi wspominało o tym po wyjściu z kina.
Polecam😊
Film świetny aktorsko! Dawno się tak nie uśmiałam..!
Pierwsze 50 minut filmu posiada nawet śmieszne momenty aczkolwiek reszta to flaki z olejem, im dłużej trwa film tym gorzej
Film przereklamowany . Można obejrzeć bez efektu wow. Po " klerze " była dyskusja po " polityce " nie
Film taki sobie fajne kino ladnie zrobione siedzenia moglyby byc bardziej pochylone
Moim zdaniem najsłabszy film Vegi...
Film ogólnie średni ,ale obsada świetna.
Trudno wymagać aby film Vegi był śmieszny aż by boki zrywać. Film pokazuje w sposób bardzo okrutny prawdę o naszym polskim świecie polityki. Są w nim elementy komediowe ale trzon filmu jest jednak bardzo poważny i alarmujący.
film taki sobie,można obejrzeć,
Tragedia to mało powiedziane. Nudny, nic nowego nie pokazał. Powtórka z wiadomości.
Bardzo słabe, zlepek scen bez ładu i składu
Film jest beznadziejny, to było totalne dno. Wraz ze mną oglądała to trójka moich znajomych. Wszyscy co chwila zerkali ma zegarek kiedy to się skończy. Kątem oka widzieliśmy że jedna dziewczyna zasnęła dwa razy, szczerze aż jej zazdroscilam ze mogła odpocząć od oglądania tego "czegos". Film ani śmieszny ani wciągający. Jestem zażenowana, żałuję że wydalam na to coś pieniądze. Najgorszy film jaki oglądałam w swoim życiu.
Film jest super,zachęcam do obejrzenia. Majstersztyk to taniec w wykonaniu aktorów: J. Chabiora z A.Królikowskim.
„Polityka ostatecznie to gatunkowe pomieszanie z poplątaniem. Jest w niej coś z pastiszu, komedii, karykatury, a nawet dramatu. Można by ten film nazwać jednym słowem „tragikomedią”, jednak jest on daleki także od niej."
marius2007 12.09.2019 18:19
duży rozgłos o nic, ciekawsze fragmenty pokazane w zwiastunie mogłyby wystarczyć za cały film, po prostu pokazane wydarzenia z polityki bez większego wow, nie polecam
Film okej, natomiast fotele w kinie mogłyby być ustawione nierówno; od najniższego do najwyższego, ponieważ jak usiądzie wyższa osoba w kinie przed kimś to zasłania kino.
polityka w pigułce, szara zgniła polityczna rzeczywistość
hendryczek15 12.09.2019 09:59
Smutny film , ale prawdziwy. Powinni go obejrzeć widzowie TVP , Trwam i słuchacze Radia Maryja.
Szkoda, że wszystkie najśmieszniejsze fragmenty pokazane były w zwiastunie przez co film był już mniejsza niespodzianką. Ogólnie fajny.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Trzcińsko zdrój inne wydarzenia