film

Psy 3. W imię zasad

film

Psy 3. W imię zasad

Psy 3. W imię zasad - Bilety do kina

Psy 3. W imię zasad - Gryfino Kino Gryf | Kupuj Bilety Online

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

25.01.2020, 18:00 Kino Gryf
2D
 KUP BILET
2D
26.01.2020, 18:00 Kino Gryf
2D
 KUP BILET
2D
27.01.2020, 18:00 Kino Gryf
2D
 KUP BILET
2D
28.01.2020, 18:00 Kino Gryf
2D
 KUP BILET
2D

Brak wydarzeń w: Gryfino

Recenzje

Polecam obejrzenie filmu. Dobrze zrobiony, nie można się nudzić.
Wszystko w porządku.
Oczywiście wiem, że to tylko fabuła. Mimo wszystko strasznie przesadzona. Gdyby chodziło o jakieś walki z mafią, to może byłoby to może ok ale tak to ???.
Super film zresztą jak poprzednie dwa :) Polecam każdemu kto lubi polskie dobre kino
Tomaszek1974 24.01.2020 11:22
Film warty obejrzenia. Pokolenie, które pamięta 1-ą i 2-gą część z pewnym sentymentem może wrócić do tych czasów. Rzecz gustu, jednak jest to nadal dobre polskie "kino akcji". Polecam.
Mocny film. Polecam!
Zero 23.01.2020 21:27
Warto obejrzeć. Dobra kontynuacja poprzednich części, choć trochę niejasna.
Super
bez szalu-po szęsci bajkowo
Bogusław Linda ok, Pazura słabiej
Film slaby, brak fabuły, gorąco na sali
film podobał mi się, oprócz tego , że ukazywał tragiczną sytuację śmierci na komisariacie, to było dużo śmiesznych scenek, polecam
Trochę przeszkadzało światło z tyłu
Film dobry. Służenie pomocą w trudnej sytuacji przez pracowników biletyny znacznie poniżej oczekiwań.
fatalny film... widziałam "psy" lata temu, nie ma co porównywać :-(
nie byłam bo nie mogłam jednak w tym terminie, czy możliwy jest zwrot kosztów ?
Film nie do końca spełnił moje oczekiwania, ale z drugiej strony konkretnych oczekiwań nie miałem, lub starałem się nie mieć. Zdaję sobie sprawę, że aby zrobić film, który wbiłby mnie w fotel, musiało to by być coś... No właśnie, co? Oczekiwań starałem się nie mieć dlatego, że jestem wielkim fanem dwóch pierwszych filmów "Psy" i wiem, że nie da się uzyskać tego samego efektu co wówczas. Inne czasy, inny, surowy, klimat, sceneria itp. Dlatego to co teraz zrobiła Ekipa oceniam pozytywnie i powiem, że film jest dobry. Chociaż jak obejrzę go kiedyś ponownie, być może moja opina się zmieni, a na pewno będzie głębsza. Fabuła dość prosta, ale rozwiązania nie do końca oczywiste. Jednak wiele filmów (np. "Narodziny Gwiazdy" Coopera") pokazuje, że właśnie prosta fabuła jest strzałem w dychę, a poszczególne wątki czynią go dobrym lub nawet wybitnym. I na koniec największy plus - obsada. Kilka dobrych (Pazura, Frycz, Dorociński) lub bardzo dobrych (Fabijański) ról. Zastanawia mnie postać Franza i rola Pana Bogusława. Jak dla mnie jest go zbyt mało, ale rola mnie zaciekawiła. Po dłuższym przemyśleniu stwierdzam, że to super, że nie chciano przywołać poprzedniego, młodszego Franza w 100%. Przecież minęło 25 lat, a facet przesiedział je w pudle, więc nie ma siły żeby był taki sam. Inaczej się porusza, inaczej mówi (to również ze względu na warunki fizjologiczne), ale podobnie postrzega tytułowe zasady. Podobnie jest z Nowym, choć tutaj dostrzegłem większe podobieństwo do młodszej wersji (czego wcale nie uważam za wadę), szczególnie w jednej scenie. Rolę Pana Cezarego uważam jednak za dobrą. Wszystkim polecam ten film, a już wielbicielom pierwszych "Piesków" obowiązkowo ;) Jedynym minusem było to, że po filmie nie bardzo było gdzie się napić piwa w Gryfinie;) Pozdrawiam.
Franek Murarz 21.01.2020 12:05
Film niezły, zastanawia mnie tylko zakończenie. Co dalej z Franzem? W ostatniej scenie tylko leżał w wannie... A z tego, co zauważyłem, główny wątek opierał się chyba na śmierci syna Nowego...
Bardzo ciekawa kontynuacja serii z wartką, ciekawą akcją trzymającą w napięciu i piętnującą sytuację w policji polskiej.
Moim i męża zdaniem, film bardzo dobry. Świetni aktorzy, bardzo dobra jakość dzwięku, efekty specjalne i wykreowane postacie. Polecamy!
Karolina 20.01.2020 20:22
Film Ok
Marta 20.01.2020 19:44
Stare dobre kino Pasikowskiego gorąco polecam
Spodziewałam się czegoś gorszego bo ciężki podołać takim filmom jak Psy ale jestem pozytywnie zaskoczona. Fantastyczna gra polskich aktorów.
Film świetny , polecam kino Polonez w Skierniewicach !
Film bardzo dobry. Gra Cezarego Pazury świetna.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gryfino inne wydarzenia