film

Szybcy i wściekli 9

film

Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9 - Bilety do kina

Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

Reżyserem tej części serii jest Justin Lin, który po raz kolejny zdecydował się stanąć za kamerą "Szybkich i wściekłych". Wyreżyserował część trzecią, czwartą, piątą i szóstą.

W filmie wyruszymy w podróż po niemal całym świecie. Bohaterowie produkcji odwiedzą między innymi Londyn, Tokio, Tbilisi, Azerbejdżan i Amerykę Środkową. Będziemy świadkami wskrzeszenia starych przyjaciół i powrótu dawnych wrogów. Historia zostanie napisana na nowo, a prawdziwe znaczenie rodziny będzie poddane próbie jak nigdy dotąd.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Szybcy i wściekli 9

Tragedia. To już jest po prostu bajka. Ratują ten film tyko niektóre zabawne sceny...
Rewelka!
Eljot99 13.07.2021 19:16
Suuuper
Suuuper
SZTOS FILM NAJLEPSZA CZĘŚĆ
Życzę w następnej części powrotu akcji i fabuły z pierwszych części bo to już jest bardziej fantasy 😂
Super film! Powiem szczerze, że jedna z lepszych części jak nie najlepsza, a oglądałam wszystkie. Warto iść na to do kina :)
Martyna 28.06.2021 09:03
Trochę śmiechu trochę adrenaliny Ale tak w ogóle może być

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
25.07.2021 13:00

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET