film

Szybcy i Wściekli. Hobbs i Shaw

film

Szybcy i Wściekli. Hobbs i Shaw

Szybcy i Wściekli. Hobbs i Shaw - Bilety do kina

Szybcy i Wściekli. Hobbs i Shaw - Skierniewice Kinoteatr Polonez - sala nr 2 | Kupuj Bilety Online

Po ośmiu przebojowych filmach, które zarobiły na całym świecie prawie 5 miliardów dolarów, czas na pierwszy autonomiczny film, w którym Dwayne Johnson i Jason Statham ponownie wcielają się w postacie Luke’a Hobbsa i Deckarda Shawa.

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy).

Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (znana z „The Crown” Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Brak wydarzeń w: Skierniewice

Ema

Ema

(1)

najbliższe wydarzenie
22.09.2020 20:00

bilety od 12.00 PLN

Recenzje

Uwielbiam takie zabawne kino akcji :)
Jeśli ktoś lubi kino akcji z pewną dawką fantastyki to będzie zachwycony. The Rock i Statham zagrali w swoim stylu - na najwyższym poziomie. Potrafią grać nie tylko twardzieli, ale i "klaunów". Sporo scen z wyścigami/pościgami i jeszcze więcej walki wręcz. Jak dla mnie świetna pochodna głównej serii której producentem jest Vin Diesel. Zakończenie sugeruje, że będzie 2 część co mnie osobiście bardzo cieszy.
Holland_Fury 11.08.2019 19:34

Polecane