Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film Ale Kino

Cykl ALE KINO - "Samba"

film Ale Kino

Cykl ALE KINO - "Samba"

Cykl ALE KINO - "Samba" - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

13.12.2023, godz. 18, Sala kinowa KiTKA

"Samba", reż. Olivier Nakache, Eric Toledano

W 2012 roku „Nietykalni” przyciągnęli do kin na całym świecie rekordową publiczność, – w samej Polsce 770 tys. widzów – stając się największym francuskim przebojem filmowym wszech czasów. Wiele swojego uroku zawdzięczali oni charyzmie występującego w głównej roli Omara Sy. Teraz aktor ponownie połączył siły z twórcami „Nietykalnych” w ich nowym, długo oczekiwanym filmie „Samba”. Tym razem Omarowi Sy partneruje Charlotte Gainsbourg, w zupełnie innej roli niż te, w których dała się poznać współpracując z Larsem von Trierem.

Samba (Sy) i Alice (Gainsbourg) pochodzą z dwóch różnych światów. On pracuje na zmywaku w paryskim hotelu, ona jest wolontariuszką, która po latach pracy w korporacji postanowiła przewartościować swoje życie i pomagać ludziom. Gdy wskutek biurokratycznej pomyłki Samba trafia do aresztu, jego sen o lepszym życiu pryska, a co więcej grozi mu przymusowa deportacja z Francji. Alice postanawia mu pomóc za wszelką cenę, ale żeby to zrobić będzie musiała nie tylko przekroczyć granice prawa, ale też odpowiedzieć sobie na pytanie, gdzie przebiega granica między zaangażowaniem i poczuciem misji, a głębokim uczuciem…

„Samba” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o życiu w wielokulturowym tyglu, gdzie rzeczy najprostsze – bezinteresowne dobro, radość życia, solidarność oraz potrzeba kochania i bycia kochanym – okazują się być najważniejsze.

(źródło: www.gutekfilm.pl)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Tomaszów Mazowiecki

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Cykl ALE KINO - "Samba"


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii film