film

Śnieżna paczka

film

Śnieżna paczka

Śnieżna paczka - Bilety do kina

Śnieżna paczka - Wałcz Kino Tęcza | Kupuj Bilety Online

Swifty, lis polarny pracujący na arktycznej poczcie, marzy by zostać Top Dogiem, czyli gwiazdą posłańców, którymi normalnie są psy husky. Aby udowodnić, że jest godny tej funkcji potajemnie rekwiruje jedną z przesyłek i dostarcza do tajemniczego miejsca. Zatrzymuje się przy tajnej fortecy, gdzie staje twarzą w twarz z Doktorem Morsem, tłustym geniuszem spacerującym na mechanicznych nogach i posiadającym lojalną armię dziwnie uprzejmych maskonurów. Swifty odkrywa, że napotkany doktorek planuje stopienie pokryw lodowych na biegunach i zalanie Ziemi w celu zapanowania nad nią. Zaistniała sytuacja zmusza lisa do skorzystania z pomocy przyjaciół, którymi są: PB, zamknięty w sobie niedźwiedź polarny, Lemmy, roztrzepany albatros, Sal i Weez, dwie wydry mówiące o teoriach spiskowych i Jade Fox, twardy jak skała mechanik. Ten tłum arktycznych wyrzutków musi zebrać się razem by powstrzymać złowrogie plany Doktora Morsa i uratować świat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super filmik rozbawil kazdego polecam
Dziecj zadowolone. Dobra zabawa w świątecznej atmosferze😇
Bardzo miła atmosfera, pracownicy sympatyczni, zarówno dorośli jak i dzieci świetnie się bawili, polecam
ADAMPOL 16.12.2019 12:15
Film ogólnie fajny, ale było parę dziwnych sytuacji w filmie nie dla dzieci. Typu tekst postaci występujących w filmie: "to mój partner życiowy" o relacji dwóch postaci
Bulina 09.12.2019 09:00
Bajka bardzo fajna. Córka zachwycona. Pomijając fakt zwykłych krzesełek na sali kinowej w dodatku nie ustawionych naprzemiennie co w dzisiejszych czasach jest dość prymitywne.

Polecane