Soul - Co w duszy gra | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

film

Soul - Co w duszy gra

film

Soul - Co w duszy gra

Soul - Co w duszy gra - Bilety do kina

reżyseria Pete Docter
scenariusz Pete Docter / Mike Jones / więcej...
gatunek Animacja / Komedia / Przygodowy
produkcja USA
premiera 5 marca 2021 (Polska)

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Fotele mogły by być stopniowane ponieważ moje 4 letnie dziecko nie sięgało do ekranu a siedzwenie na twardym podwyższeniu przez półtorej godz nie należało do najwygodniejszych
Bajka piękna i ciężka jednocześnie. Wydaje mi się że jest to bardziej bajka dla dorosłych A dzieci mogą sobie popatrzeć na kolorowe obrazki. Niemniej jednak serdecznie polecam.