Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

film

Till

film

Till

Till - film
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Rok 1955, Missisipi. Emmett Till, czternastoletni czarnoskóry chłopiec, spędza wakacje u kuzynów z Południa. Nieświadomy skali napięć na tle rasowym, pozwala sobie na drobny żart w stosunku do białej kobiety. Następstwa okazują się tragiczne – Emmett zostaje brutalnie zamordowany. Jego matka, Mamie Till, podejmuje heroiczną walkę o sprawiedliwość i przekuwa druzgocącą żałobę w działanie. Prawdziwa historia, która stała się symbolem oporu Afroamerykanów wobec rasizmu.

Obsada: Danielle Deadwyler, Jalyn Hall, Jamie Renell, Whoopi Goldberg, Haley Bennett
Reżyseria: Chinonye Chukwu
Produkcja: USA, 2022
Gatunek: obyczajowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Till

Dobrze zrealizowany film. Świetnie zagrany. Wart obejrzenia i przemyślenia. Kino Kameralne jest idealne na takie seanse, z powodu atmosfery, wyrobionej publiczności i sympatycznej ekipy, która tam pracuje.
Aldona 13.02.2023 17:28
Bardzo dobry film. Historia prawdziwa opowiedziana w filmie przejmująco, z wielką uważnością, ze skupieniem. Odtwórczyni głównej roli sugestywnie oddała emocje, przede wszystkim, grając nie gestami, ale głosem I twarzą. Kamera uchwyciła najdrobniejsze szczegóły cierpiącej matki - drgania mięśni policzkowych i ust. Film na długo pozostaje w głowie, bo po raz kolejny człowiek doznaje szoku, do czego zdolni są ludzie, by pokazać swą wyższość ... a tak naprawdę małość.
BEAS 13.02.2023 08:38

Polecane z kategorii film