film

W jak morderstwo

film

W jak morderstwo

W jak morderstwo - Bilety do kina

Spokojną podkową leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda, gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek sikora. Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa - ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery "w", należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Solec-Zdrój

Brak wydarzeń w: Solec-Zdrój

Recenzje W jak morderstwo

Bardzo przyjemna rozrywka. Polecam
Agatha Christie;-) 30.07.2021 10:28
Świetny film zapewni dobrze spędzony czas. Błyskotliwe dialogi, wartka akcja, rewelacyjna obsada, piękna sceneria. Humor i klimat. Duże brawa za tę produkcję! Syn ( 16l) wyszedł z kina równie zadowolony, co ja, więc film sprawdzi się na wspólne, rodzinne wyjście :).
Jeśli macie ochotę na wyjście ze znajomymi do kina na lekki, w którym nie brakuje zabawnych sytuacji film to polecam. Może przyjdzie również czas na odrobinę refleksji - jak niekiedy mało wiemy o bliskich i otaczających nas osobach....

Polecane z kategorii film