film

Warsaw Short Framing 17.01

film

Warsaw Short Framing 17.01

Warsaw Short Framing 17.01 - Bilety do kina

Warsaw Short Framing 17.01 - Warszawa Sala widowiskowa Broadway, piętro 0, DK Kadr | Kupuj Bilety Online

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Genek, reż. Raushaniya Rakhimov (Rosja) 20’
Policjant opiekuje się swoją 15-letnią córką. Ma bardzo surowe podejście do wychowania, a dorastająca dziewczyna zaczyna się buntować.

Lütfi, reż. Cahit Kaya Demir (Turcja) 30’
Starszy mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Nie ma jednak wystarczająco dużo odwagi. Prosi o pomoc dozorcę ze swojego bloku.

Dopóki jest morze, reż. Francesco De Giorgi (Włochy) 24’
Antonio wraca do domu. Musi porozmawiać ze swoim najlepszym przyjacielem Sandro. Nie widzieli się od tragicznego wydarzenia, które zmieniło ich życie na zawsze. Ale teraz Antonio wie, że wkrótce coś się wydarzy.

Kelner!, reż. Olivier Lallart (Francja) 15’
Mathieu jest doświadczonym kelnerem w dobrej restauracji. Pewnego dnia musi stawić czoła najgorszemu klientowi, jakiego kiedykolwiek obsługiwał.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 90 min

Maciej Misztal – pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Warszawa inne wydarzenia

Recenzje

Ciekawa propozycja kulturalna. Niestety nie rozumiem klucza selekcji filmów. Nie żałuję czasu, ale gdybym miał zapłacić za taki seans, byłbym zawiedziony. Cieszę się, że organizatorzy stawiają na różnorodne kino, jednak dobrze by było, gdyby ta różnorodność nie tyczyła się poziomu filmów.

Polecane