film

Wiking i Magiczny Miecz

film

Wiking i Magiczny Miecz

Wiking i Magiczny Miecz - Bilety do kina

Wigi jest synem wodza wikingów mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem problemów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury mamuta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która wyruszyć ma na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmierzyć się z potężnymi falami, wrednymi stworami i wyjątkowo bezczelnym wrogiem, który podąża za nimi wiosło w wiosło. Stawką okaże się nie tylko dobro kochanej rodzicielki, ale los całego plemienia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Brak wydarzeń w: Busko-Zdrój

Recenzje Wiking i Magiczny Miecz

Dzieci zachwycone :)
Pomimo ogólnie panujących wytycznych conajmniej połowa osób na sali podczas seansu przebywała bez maseczek. Pomimo, iż obsługa kina ma podgląd dzięki kamerom zainstalowanym na sali, nie było żadnej reakcji.
Piękne kino i świetna bajka 😀
Film bardzo fajny. Dużo akcji, ciekawa grafika, zgrabnie zsynchronizowany dubbing. Nagłośnienie w kinie bardzo dobre, ale, niestety, zimno.
Bajka super ale jak na seans dla dzieci było zdecydowanie za głośno ! I zimno w sali kinowej.

Polecane z kategorii film

Luca

Luca

(15)

najbliższe wydarzenie
27.07.2021 11:30

bilety od 11.00 PLN

KUP BILET