film

Wilk, Lew i Ja

film

Wilk, Lew i Ja

Wilk, Lew i Ja - Bilety do kina

Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy. Czy dziewczyna będzie mogła liczyć na pomoc swoich najbliższych? Czu uda się ocalić niezwykłą przyjaźń i nie dopuścić do rozłąki troskliwej opiekunki i jej podopiecznych? To początek największej przygody ich życia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Wilk, Lew i Ja

Film bardzo nam się podobał.
Film super, córka bardzo zadowolona
Film super! Polecam! Kino małe, przytulne, fotele wygodne i dobre nagłośnienie :) wszystko byłoby super gdyby nie dziecko dwuletnie, które przez cały film biegało po sali i krzyczało... :( a mama siedziała i się tym nie przejmowała.... Ech... Rodzice troszkę rozsądku...
Super polecam ☺️
Jeżeli chodzi o film był super , dzieci zadowolone. Natomiast jeśli chodzi o salę to tak szczerze trochę żeśmy zmarzli…
Piękny film o milosci do zwierząt oraz traktowaniu ich widziany z różnych perspektyw . Przyjaźń między zwierzętami łamie wszelkie bariery. Film obejrzany w przytulnej , kameralnej sali .
Frigg30 27.11.2021 08:42

Polecane z kategorii film