Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

film

Wyrwa

film

Wyrwa

Wyrwa - film

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Zagórów

Brak wydarzeń w: Zagórów

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Wyrwa


Jak działają recenzje?
Niesamowite przeżycie!!! Film jest bardzo emocjonalny, mocno trzyma w napięciu, ale zdarzają się też sceny komiczne. Gra aktorów zasługuje na oklaski. A utwór zespołu Maanam dodaje radości, przy czym idealnie wpasowuje się w treść filmu… Polecam!
Wiola 08.05.2023 09:42
Uwielbiam kino OK Arsus. Co do filmu to fabuła za bardzo rozciągnięta. Za to bardzo dobra gra aktorska całej obsady.
KFW 07.05.2023 10:31
Spodziewałam się dramatu, a w niektórych momentach farsa😔Podobnie jak z adaptacją Żmijowiska
Izka 19.04.2023 19:47
Niestety dojmujące poczucie straconego czasu. Ani Kot, ani Gruszka, Damięcki (swoją drogą pozytywne zaskoczenia aktorskie) i Bołądź nie byli w stanie uratować tego kulawego filmu. Dalem się nabrać na obsadę o zwiastun, który (jak to często bywa zwiastował kompletnie inny film.
Jarosław 11.04.2023 10:02
Dobrze zrobiony film, trzymający nieco w napięciu. Polecam
Ted 28.03.2023 18:40
W porządku, zagadkowy
Zohan 18.03.2023 15:10

Polecane z kategorii film