Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Boży Lew - monodram

spektakl

Boży Lew - monodram

Boży Lew - monodram - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Lew Boży / monodram

Tekst skupia się na zawiłych relacjach przyjaźni, miłości, braterstwa, śmierci i nadziei.

Boży Lew to monodram opowiadający o złożoności ludzkich losów i zmaganiu się z tragicznymi wydarzeniami z przeszłości. Autorem tekstu sztuki jest Mariusz Anniuk, natomiast muzykę, wraz ze specjalnie skomponowaną dla potrzeb spektaklu szantą stworzył Łukasz Cieloszyk. W główną rolę wcielił się aktor teatralny i filmowy, członek zespołu Wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego im. Szaniawskiego — Michał Kosela.

Tekst monodramu skupia się na zawiłych relacjach przyjaźni, miłości, braterstwa, śmierci i nadziei. Mariusz Anniuk opisuje los dwojga osób na tle głośnego wydarzenia sprzed kilku lat, które miało miejsce na Mazurach i w powszechnej świadomości zostało zapamiętane jako „biały szkwał”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Boży Lew - monodram


Jak działają recenzje?
My żeśmy się nie bawili, Boży Lew - monodram był wspaniałym spektaklem, dziękujemy, byliśmy zachwyceni, a przede wszystkim to dzięki o.Krzysztofowi Michałowskiemu kupiliśmy bilety, to było Jego zaproszenie dla nas od Państwa. Dziękujemy. Honorata Sidor+Rodzina - Ania i Tomek + koleżanka Ania. Prosimy o info o innych sztukach. A w ogóle - to Dom Służewski super działa, jest potrzebny na Dolince.Łączymy pozdrowienia - H.S.
24.10.2023 10:55

Polecane z kategorii spektakl