inne

Celebrity Splash!

inne

Celebrity Splash!

Celebrity Splash! - Bilety

Celebrity Splash! sportowa rywalizacja w rozrywkowym wydaniu!

Absolutna nowość ! Hit w Holandii, Wielkiej Brytanii, Argentynie, Francji, Hiszpanii, USA i Rosji, który z sukcesem zrealizowano już w sumie w ponad 20 krajach! Doceniony przez widzów za prawdziwe emocje i sportową rywalizację. W programie jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było - "Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. To będzie połączenie sportu i rozrywki, w którym stopień trudności niebezpiecznych skoków
i powietrznych ewolucji, będzie rósł z kolejnymi etapami programu. Jak poradzą sobie z tą trudną konkurencją gwiazdy telewizji, aktorzy, sportowcy i wokaliści? Widowiskowa konkurencja olimpijska, tak wspaniale prezentująca się w telewizyjnych przekazach, będzie nie lada wyzwaniem dla gwiazd, które będą musiały zmierzyć się nie tylko z wielogodzinnymi treningami i trudnościami technicznymi, ale również z lękiem wysokości i przede wszystkim własnymi słabościami. "Celebrity Splash!" to również gigantyczne i bezprecedensowe wyzwanie dla realizacji telewizyjnej, której efekty będziemy mogli podziwiać wprost z serca zachwycających basenów Term Maltańskich w Poznaniu.

Jesienią obok pasji gotowania, doskonałego śpiewu i tańca na najwyższym poziomie Telewizja POLSAT postawi na program, który zaprezentuje zupełnie nowe oblicze gwiazd. Sportowa rywalizacja w rozrywkowym wydaniu, czyli "Celebrity Splash!" udowodni, czy z niebezpieczną i trudną konkurencją dla profesjonalistów jaką są skoki do wody, poradzą sobie gwiazdy telewizji i sportu. Powodów do obaw nie zabraknie, dla wielu już samo zetknięcie z wodą nie będzie miłym doświadczeniem, tym bardziej, że wokaliści, aktorzy i sportowcy występujący w show będą próbowali sprostać zadaniu wykonując skoki z trampolin i platform umieszonych na kilku wysokościach - 3, 5, 7,5 i 10 metrów. Już samo spojrzenie w dół na taflę basenu wywołuje lęk wysokości i będzie wymagało nie lada determinacji w walce z własnymi słabościami. Dla kogoś kto nigdy nie skakał do wody, jak czynią to profesjonalni zawodnicy, już niewielka wysokość będzie nie lada wyznawaniem wymagającym odwagi i wielu godzin treningu, by sprostać technicznym wyzwaniom skoku i wykonać go jak najlepiej.

W czterech odcinkach eliminacyjnych wystąpi aż 24 uczestników, podzielonych na 6 osobowe zespoły. Z każdego z nich do dalszej rywalizacji przejdą 3 gwiazdy; dwie bezpośrednio po pierwszym skoku i jedna po tzw. "Jump ? off" - dodatkowym skoku dogrywce. Podobnie rywalizacja będzie przebiegać w dwóch odcinkach ćwierćfinałowych. W półfinale zobaczymy 6 gwiazd, z którego 4 wejdą do ostatniego odcinka finałowego. Show "Celebrity Splash!" będzie realizowany w Poznaniu w spektakularnym kompleksie basenów Term Maltańskich, najnowocześniejszym obiekcie tego typu w Europie i jedynym w Polsce, którego wspólna powierzchnia lustra wody 18 basenów równa jest 40 boiskom siatkarskim. Termy Maltańskie do którego budowy zużyto 44 000 ton betonu i 100 000 ton piasku oraz 2 200 ton stali i 3 500 m? szkła, tylko w ubiegłym roku odwiedziło ponad 2 miliony osób. Uczestnicy show będą skakać z wież do największego w kompleksie - 50 metrowego basenu olimpijskiego, o 5 metrowej głębokości.

Program będzie dużym wyzwaniem realizacyjnym również ze względu na warunki panujące na basenie - niemal 60% wilgotności i temperaturę 37 stopni Celsjusza. Scenografia oparta na grze świateł, będzie bazowała na specjalnych lampach ledowych. Szczególnym zabezpieczeniom podlegać będą wszystkie kable które zostaną poprowadzone w 100 metrowych rynnach, a cały sprzęt będzie szczegółowo dezynfekowany. Wokół basenu powstanie blisko 150 m2 gumowych ścieżek i zabezpieczeń na których staną kamery i światła. Show "Celebrity Splash!" będzie realizowane na żywo przez 12 kamer, w tym jedną kamerę podwodną obsługiwaną przez nurka, oraz specjalną "Fly - came", która będzie poruszała się na dużej wysokości nad basenem pokazując szczególnie efektowne skoki z 7,5 i 10 metrów. W każdym odcinku prócz rywalizacji uczestników, widzowie zobaczą specjalnie przygotowane przez reprezentantów Polski pokazy skoków, podwodnego baletu synchronicznego i tańca. Niezwykle efektowne i skomplikowane układy choreograficzne będą realizowane zarówno z poziomu wież, specjalnych podwieszanych platform, jak i 10 metrowej przezroczystej sceny z pleksi wchodzącej w głąb tafli wody.

W programie zobaczymy: bokserskiego mistrza Europy Przemysława Saletę, byłego mistrza zapasów Andrzeja Suprona, Ilonę Felicjańską, aktorów Przemysława Cypryańskiego, Andrzeja Młynarczyka, Roberta Moskwę i Włodzimierza Matuszaka, aktorki Elżbietę Jędrzejewską i Julię Wróblewską, showmana Bilguuna Ariunbaatara, dziennikarza Telewizji POLSAT Macieja Dowbora, wokalistę i lidera zespołu Weekend Radosława Liszewskiego, wokalistkę, blogerkę, jedną z trzech najbardziej wpływowych Polek w Internecie - Saszan, Miss Polonię 2010 - Rozalię Mancewicz, 70-krotnego reprezentanta Polski, byłego piłkarza Piotra Świerczewskiego, dziennikarkę, której wolność daje motocykl, a olbrzymi lęk od zawsze budzi woda - Odetę Moro, tancerkę i modelkę Dorotę Czaję, kucharza "TOP Chef" Dariusza Kuźniaka, aktorki znane widzom z serialu "Rodzina zastępcza": Monikę Mrozowską i Misheel Jargalsaikhan, karatekę Tomasza Puzona, para olimpijczyka Andrzeja Szczęsnego, modelkę Olę Ciupę, oraz najpopularniejszego rolnika w Polsce - Adama Kraśko.

Zmagania gwiazd oceni trójka naszych wyjątkowych jurorów:
- najbardziej utytułowana pływaczka, to ona dała Polakom najwięcej radości na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach w 2004 zdobywając aż 3 medale, w tym ten najcenniejszy - złoty. Wielokrotna mistrzyni świata i Europy (10 złotych medali, 7 srebrnych i 6 brązowych), rekordzistka na dystansie 200 metrów w stylu motylkowym, zawsze wrażliwa na los chorych dzieci i potrzebujących - Otylia Jędrzejczak.
- głos, który znają wszyscy fani sportu. Jego relacje robią furorę i nie pozostawiają obojętnym. Emocjonalne komentarze wypowiadane na ostatnim tchnieniu i językowe lapsusy, które przechodzą do historii to jego specjalność, radiowa osobowość, której nie powstydziłby się żaden telewizyjny program - dziennikarz sportowy Polskiego Radia Tomasz Zimoch. Ma fanów którzy oglądając mecz wyłączają dźwięk telewizora, a włączają jego komentarz w radio. Ten chyba najsłynniejszy, który przyniósł mu popularność wśród wszystkich kibiców piłki nożnej: - Panie Turek, niech pan tu kończy to spotkanie! wypowiedział podczas meczu Widzewa Łódź z Brondby Kopehaga w walce o Ligę Mistrzów w 1996 roku.
- z takim zadaniem jeszcze się nie mierzyła. Aktorka wszechstronna, wielokrotnie nagradzana za interpretacje teatralne, która z powodzeniem radzi sobie przed kamerą, w teatrze i przed radiowym mikrofonem. Doskonała w komediach, niezwykle przekonywująca i sugestywna w rolach dramatycznych, otwarta na sceniczne eksperymenty, kochana przez kobiety Danuta Stenka, na skoki i zmagania gwiazd spojrzy okiem widza.

Program poprowadzi przebojowy męski duet: dziennikarz, pasjonat sportu, triathlonu i zdrowego trybu życia Łukasz Grass oraz urodzony showman Krzysztof "Jankes" Jankowski, z zawodu elektryk,
a w życiu prezenter radia Eska.

Zwycięzca programu, o którym zdecydują zarówno oceny jurorów jak i smsowe głosy widzów otrzyma 100 tys. złotych, z których połowę przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. Dla Telewizji POLSAT show produkuje firma Rochstara na podstawie holenderskiego oryginału "Celebrity Splash!" na licencji Warnera.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Celebrity Splash!

samo wydarzenie- fajnie, choć nagłośnienie dla rzędów górnych znikome. wizualnie- ok, kolorowo, wesoło, widac skoki
karolina 19.04.2015 18:35
Po prostu super
Super atmosfera
w ogólnej ocenie było przyjemnie ! radze zabrac lekką odzież i dużo picia :)
madziarozowa 01.04.2015 13:40
Było warto - polecam :-)
Agnieszka 30.03.2015 10:03
Na żywo wygląda to trochę inaczej, ale emocje są. Bardzo fajna i pozytywna impreza.
Fantastyczne widowisko. Serdecznie polecam. Na pewno jeszcze kiedyś się tam wybiorę :)
Bardzo mila atmosfera:):):)
Jestem bardzo zadowolona z programu i klimatu panującego w Termach.
igor_i_milan 23.03.2015 13:08
Generalnie dla osób, które były obecne na Termach - dla nich było show. Fajnie zorganizowany czas "przed" występami (czyli Majki i jego kolega).
Recenzuję, iż było to ciekawe wydarzenie. Coś nowego i nietypowego. Bardzo mi się podobało.
kasia0048 08.03.2015 12:30

Polecane z kategorii inne