inne Cyrk Korona

Cyrk Korona - VI Festiwal Talentów

inne Cyrk Korona

Cyrk Korona - VI Festiwal Talentów

Cyrk Korona - VI Festiwal Talentów - Bilety

Warszawskie Bemowo po raz kolejny na przełomie września i października stanie się polskim Monte Carlo, wszystko za sprawą VI Festiwalu Talentów organizowanego przez największy polski Cyrk Korona. Podczas tegorocznej edycji o statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Korony oraz Grand Prix i Nagrodę Publiczności ubiegać się będą komicy, ekwilibryści, napowietrzni akrobaci, oraz prezenterzy zwierząt z różnych zakątków świata.

Program:

10-LETNIE MISTRZYNIE EKWILIBRYSTYKI Niesamowity pokaz balansu ciała połączony z kontorsjonistyką zaprezentują trzy siostry w niezwykle precyzyjnie przygotowanej choreografii. Złote medalistki wielu festiwali.

AKROBACJE NA TRAPEZIE Zapierające dech w piersiach ewolucje na dużej wysokości to specjalność naszych gości, którzy zaprezentują się na trapezie w nieoczywistej i zaskakującej odsłonie.

WIRUJĄCE TALERZE I FIGLARNY PIES Komiczny pokaz wirujących talerzy z udziałem niesfornego psa, który za wszelką cenę chce zostać gwiazdą tego numeru.

POKAZ SŁONI AFRYKAŃSKICH Ekscytujący pokaz trzech dużych słoni afrykańskich - Lary, Jenny i Jungla. Ten występ udowodni, że te kilkutonowe zwierzęta mają w sobie dużo energii i lekkości.

EWOLUCJE NA STALOWYCH MASZTACH Charyzmatyczny duet w punk-rockowym image'u przeniesie publiczność pod kopułę namiotu dzięki wysokim stalowym masztom zwanym w świecie cyrku "perszami".

ZESPOŁOWE AKROBACJE HULA HOOP Pokaz oparty na koordynacji ruchu i muzyki, a przede wszystkim akrobatyki. Oprawa występu potrafi wprowadzić w niesłychany zachwyt.

GIMNASTYKA NAPOWIETRZNA W SIECIACH Niecodzienny pokaz wykonywany w sieciach zawieszonych wysoko pod kopułą cyrku. Fantazyjny kostium, oraz nowoczesna choreografia przeniosą widza w inny wymiar.

BŁYSKAWICZNA ŻONGLERKA Niezwykły pokaz oryginalnej żonglerki maczugami w duecie. Obok tak energicznego występu nie można przejść obojętnie!

WIELKA ILUZJA I LEWITACJE Spektakularny show magii to nie tylko niewiarygodne sztuczki, ale też futurystyczne kostiumy i oryginalna oprawa choreograficzna.

AKROBATYCZNA JAZDA NA KONIACH - DŻYGITÓWKA Pełen dynamiki i kaskaderko sportowych wyczynów pokaz zespołu dżygitów na koniach.

Światowej sławy clown - JIMMY FOLCO
Oryginalne repryzy i niewyobrażalnie zabawna gra aktorska to chyba najlepsze określenia pasujące do artysty. Z pewnością będzie wesoło!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Cyrk Korona - VI Festiwal Talentów

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne