Recenzje
Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Recenzje

Cyrk Korona - Bajkowe Fantazje

Jeśli szukasz rozrywek z czasów komuny to ten cyrk jest dla ciebie. Przedstawienie - akrobaci byli ok, szanuję wysiłek, za to tragiczny sprzęt, wyglądający na rozpadający się. Iluzjonista/konferansjer ok. Cała reszta to jakiś żart. Klaun mógłby pomyśleć o żartach na wyższym poziomie, zwierzęta lepiej żeby zostały w jakimś miejscu dla zwierząt, człowiek przebrany za transformersa ze światełkiem - przynajmniej mógłby jakiś układ taneczny zaprezentować, zamiast tego machał rękoma - to ma być występ? Oprawa dźwiękowa to także porażka - każdy utwór innej jakości, innej głośności - czasem było tak głośno że bolały uszy. Oczywiście obowiązkowa przerwa ze sprzedawaniem zdjęć i innych gadżetów, wata cukrowa-pan profesjonalnie nawija cukier na patyczek i odbiera pieniądze, bez rękawiczek i bez wydawania paragonów. Sam namiot także pewnie pamięta czasy komuny. Bilet dla dorosłego 40 zł - lepiej iść gdzie indziej i nie wspierać rozrywki na tak niskim poziomie.
Rodrzer 18.04.2019 12:04
Bardzo ciekawy występ. Córki były szczęśliwe, ze mogły zobaczyć postacie z ulubionych bajek. Atrakcją byla tez przejażdżka kucykiem.
MAJTYSIA 18.04.2019 09:44
mi oraz mojej rodzinie bardzo sie podobalo , do nastepnego pozdrawiam!
PRRLES 17.04.2019 11:49
SUPER ZABAWA CORKA PRZESZCZESLIWA
Było świetnie! Były momenty grozy, które podnosiły adrenalinę oraz momenty w których można było pośmiać się do łeż :) Cyrk Korona POLECAM KAŻDEMU!
Weronika 16.04.2019 10:28
Fajne akrobacje, mentalność cyrkowcow porazajaca, zamiast publiczności widzą złotówki 🙄
Bardzo fajny występ.
Spektakl - rewelacja !!!
Ciekawe przedstawienie. W sam raz dla dzieci i rodziców.
Było świetnie :)
Świetny spektakl dzieciak siedział z otwartą buzią przez cały występ. Polecam
Trochę nudny program. Mało śmieszne, dzieci nawet chciały wyjść. Że zwierząt tylko kozy i psy trochę słabe. Strata czasu i pieniędzy.
wszystko sie podobalo
Fajny występ. Można pójść z dzieckiem do lat 10.
Super emocje. Świetna zabawa. Bardzo gorąco polecem.
Cudownie !
Super program, synek wysiedzial grzecznie całe przedstawienie a i mama się nie nudzila. Zdjęcie z bohaterami to trochę droga impreza, ale dziecku ciężko odmówić.
Przedstawienie dobre i na czasie a materiały użyte do przedstawień dobrze dobrane. Dzieci moje były bardzo zadowolone i wspominają do dnia dzisiejszego.
Bardzo fajny spektakl. Rozrywka nietypowa, inna niż wszystkie. Moje dziecko i ja byliśmy zadowoleni !