Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: Dlaczego amerykańska "Godzilla" z 1998 roku jest... GENIALNA?

inne

DF 22: Dlaczego amerykańska "Godzilla" z 1998 roku jest... GENIALNA?

DF 22: Dlaczego amerykańska "Godzilla" z 1998 roku jest... GENIALNA? - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Julian Jeliński - "Brody z kosmosu"

Gojira terroryzuje Japończyków od 1954 roku. W tym czasie zdążyła stoczyć wiele pojedynków, spotkać najdziwniejsze potwory, kosmitów, roboty, a nawet King Konga. Ale nic nie mogło jej przygotować na największe wyzwanie: podróż do Ameryki! Hollywood to potwór, z którym NIKT, NIGDY nie wygrał. Ale Godzilla to pogromca potworów. Nawet, gdy ten potwór nazywa się Roland Emmerich i już kilka razy zniszczył cały świat. Zobaczmy zatem, co wyszło z tego epickiego pojedynku i przekonajmy się, dlaczego amerykańska Godzilla to niedoceniany klasyk, który powinniście na nowo pokochać!

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Dlaczego amerykańska "Godzilla" z 1998 roku jest... GENIALNA?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne