Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: Dlaczego pisarze fantasy tak umiłowali sobie czasy średniowiecza?

inne

DF 22: Dlaczego pisarze fantasy tak umiłowali sobie czasy średniowiecza?

DF 22: Dlaczego pisarze fantasy tak umiłowali sobie czasy średniowiecza? - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Paweł Kolarzyk

Dlaczego pisarze fantasy tak umiłowali sobie czasy Średniowiecza?" Dlatego, że SŁOWO wówczas wypowiedziane znaczyło znacznie więcej niż dzisiaj. Czerpiący z przywilejów władzy stawali do boju osobiście, z mieczem w ręku, najczęściej w pierwszym szeregu. ( Wyobraźcie sobie obecnie rządzących w takiej sytuacji. Chodzi zarówno o ich nieposkromioną odwagę w obliczu wroga, jak i potęgę siły fizycznej). Turyści odwiedzający różne miasta kierują swoje kroki na starówki, a nie na współcześnie wybudowane dzielnice mieszkaniowe lub przemysłowe. Dlaczego tak się dzieje? Przecież my dysponujemy nieporównywalnie większymi niż ludzie Średniowiecza możliwościami finansowymi i technologicznymi. A to tylko pierwsze trzy, z tysiąca powodów…

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Dlaczego pisarze fantasy tak umiłowali sobie czasy średniowiecza?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne