Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

inne

DF 22: Gamesroom

inne

DF 22: Gamesroom

DF 22: Gamesroom - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W naszym gamesroomie znajdziecie ponad 200 gier planszowych, zarówno dla bardzo młodych graczy (już od 3. roku życia!), jak i tych znacznie starszych :-) Szukajcie osób w niebieskich koszulkach- to nasi koledzy i koleżanki ze stowarzyszenia Klub Koloseum- działającego we Wrocławiu już od 11 lat i organizującego fajny festiwal gier planszowych Gratislavia. Chętnie wytłumaczą Wam zasady gier, czy pomogą w wyborze odpowiedniej planszówki czy karcianki. Nie masz ekipy? Nic straconego! Mamy kilka jednoosobowych tytułów, które z pewnością są warte uwagi. Działamy na Dniach Fantastyki przez cały czas trwania festiwalu, więc zapraszamy serdecznie w każdym momencie! :-)

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Gamesroom

Niestety trudno wystawić opinię na temat atrakcji, na której spędziło się kilka minut. Zostało przygotowanych zdecydowanie za mało miejsc, przez co znalezienie wolnego stolika po godzinie 14 graniczyło z cudem. Zważywszy na to, że organizatorzy na pewno wiedzieli, ile biletów sprzedali, przygotowanie miejsca na jakieś 40-50 osób wydaje się zupełnie nieprzemyślaną decyzją. Jeśli chodzi o same gry, duży wybór ciekawych propozycji i jest mi przykro, że nie udało mi się ich wypróbować
O.P. 28.08.2022 12:10

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
09.12.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii inne