Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: Hans Christian Andersen – czarodziej słów czy kuglarz rzeczywistości?

inne

DF 22: Hans Christian Andersen – czarodziej słów czy kuglarz rzeczywistości?

DF 22: Hans Christian Andersen – czarodziej słów czy kuglarz rzeczywistości? - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Jakub Bielawski

Przyzwyczailiśmy się postrzegać Andersena jako autora ,,bajek”, które bardziej lub mniej ochoczo poznajemy w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Wiele z nas kojarzy go jako ,,tego gościa od smutnych bajek o zwykłych rzeczach”. Warto spojrzeć na tego duńskiego pisarza z nieco innej perspektywy. Dramatyczna biografia Andersena, jego rodzinna historia i złożona osobowość mogą stanowić klucz do zupełnie odmiennych interpretacji jego utworów. Duńczyk czarował słowem, z rozmachem kręcił niesamowite światy osadzone w opowieściach bliskich, gorączkowych rojeniach osób chorych psychicznie i dawnych wierzeniach jego współziomków. Andersen pionierem weird fiction? Czemu nie. Ba, to dopiero początek!

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Hans Christian Andersen – czarodziej słów czy kuglarz rzeczywistości?

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne