Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: Magia zaklęta w starej pralce - krajobraz postindustrialny jako inspiracja twórców literatury niesamowitej

inne

DF 22: Magia zaklęta w starej pralce - krajobraz postindustrialny jako inspiracja twórców literatury niesamowitej

DF 22: Magia zaklęta w starej pralce - krajobraz postindustrialny jako inspiracja twórców literatury niesamowitej - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Jakub Bielawski

Życie w przestrzeni, na której człowiek odcisnął tak silne piętno sprawia, że pewne kody kulturowe (min. uniwersalne źródła lęku) muszą zostać na powrót zdefiniowane. Czy w XXI wieku nadal można straszyć wielkim zły wilkiem w ciemnym lesie? A może to już czas na opowieści o opuszczonej fabryce, w której żyje coś co żyć nie ma prawa? Co mogą mieć wspólnego amerykańskie ghost towns i polskie wsie popegeerowskie? Czy magiczne i groźne krajobrazy starych zamczysk i ciemnych kniei można zastąpić opuszczoną bazą maszyn rolniczych? Przyjrzyjmy czym żywią się współcześni autorzy creepypast i legend miejskich.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Magia zaklęta w starej pralce - krajobraz postindustrialny jako inspiracja twórców literatury niesamowitej

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne