Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową

inne

DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową

DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prelegent: Jakub Ćwiek

Od lat twórcy gatunkowi borykają się z dwoma poważnymi problemami. Po pierwsze w jaki sposób odświeżyć talię coraz mocniej zużytych archetypów postaci w historiach gatunkowych, a po drugie jak umiejętnie wprowadzać interesujące, pierwszoplanowe postaci kobiece. Na tej prelekcji usłyszycie właśnie o tym: czy faktycznie twórcy mają pomysł na kobiety w opowieściach akcji, jakie to generuje korzyści, a jakie problemy i na ile można upatrywać w tym autentycznej rewolucji, a nie tylko delikatnego odświeżenia gatunku.

Wejściówki są gwarancją wejścia na wybrane punkty programu, na które zostały zakupione. Osoby z tym biletem są wpuszczane od 10 do 5 minut przed rozpoczęciem punktu programu, po upływie tego czasu tracą one ważność i ich zwrot przysługuje jedynie w wypadku, gdyby punkt programu, na który zostały wykupione, nie odbył się.

Dowodem zakupu jest bilet wydrukowany lub na ekranie urządzenia (np. telefon, tablet) okazany obsłudze wydarzenia przy wejściu na punkt programu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: DF 22: Zmierzch herosów. Czyli jak wprowadzenie przemyślanych heroin do opowieści może odświeżyć literaturę gatunkową

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne