inne

Dni Fantastyki 2017

inne

Dni Fantastyki 2017

Dni Fantastyki 2017 - Bilety

Dni Fantastyki (DF) to obecnie największa i jedyna organizowana nieprzerwanie od tylu lat impreza z branży fantastycznej na Dolnym Śląsku, a także jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Corocznie gromadzi ok. 2500-3000 miłośników fantastyki – nie tylko wrocławian, ale również fanów przyjeżdżających do nas z różnych części kraju. Pierwsze Dni Fantastyki odbyły się jeszcze w erze przedfejsbukowej, w 2004 roku. Od tamtego czasu w trakcie kolejnych 12 edycji odwiedziło nas kilkuset gości: pisarzy, redaktorów czasopism, rysowników, twórców gier, aktorów, reżyserów, artystów z Polski, Europy i USA.

Dla kogo?

DF-y to trzydniowe święto fanów fantastyki i właśnie przede wszystkim dla was przygotowujemy tę imprezę – dla ludzi zainteresowanych fantastyką, czytających książki oraz komiksy, oglądających filmy i seriale, uwielbiających grać: czy to w planszówki, czy na konsolach, czy w RPG-i albo larpy – dla ludzi kreatywnych i otwartych, z nieograniczoną wyobraźnią.

Jeżeli nie jesteś fanem fantastyki, również możesz przyjechać na DFyy i przekonać się na własnej skórze, o co tu tak naprawdę chodzi. Tym bardziej, że w programie znajdziesz sporo punktów z obszarów okołofantastycznych.

Noc - Noclegi do karnetu 3-dniowego obejmują noce piątek/sobota i sobota/niedziela

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dni Fantastyki 2017

Za małe sale wykładowe jak na taką ilość chętnych. Na wykłady, na których mi najbardziej zależało, nie udało mi się wejść, pomimo iż byłam przed salą 30 min wcześniej.
Polecam!
Impreza była bardzo przyjemna, ludzie mili, wykłady interesujące a cosplaye fantastyczne! z pewnością pojawie się w przyszłym roku ^-^
Polecam. Świetna zabawa
Podoba mi się to, że atrakcje są nie tylko w budynku, ale jest także dostępny teren zielony z koncertami i jedzeniem.
Sale z prelekcjami strasznie małe i zatłoczone. Namiot do spotkań z autorami blisko innych atrakcji, które momentami zagłuszały wypowiedzi gości. Chyba oczekiwałam czegoś więcej za taką cenę.
Bez wątpienia jedna z lepszych lokalizacji konwentowych. Prelekcje i atrakcje stałe ciekawe i różnorodne. Byłoby bez wątpienia 5/5, gdyby nie dość fundamentalna wada - nieczynny w ciągu nocy gamesroom. Gdy prelegenci i wystawcy nie przyciągają uwagi, gry to jedna z lepszych opcji spędzania czasu na konwencie.
Jako jeden z cospleyerów, Cullen Rutherford, jestem mile zaskoczony imprezą. Ludzie pozytywni, wspaniałe towarzystwo, ciekawe stoiska oraz prelekcje. Najlepsze wrażenie zrobiło Bractwo ;)
Zabawa była przednia! =D Duży plus za bezpłatny dostęp do Wiosek Tematycznych, Strefy Handlowej, Strefy Gastronomicznej oraz pozostałych wydarzeń dziejących się na terenie parku przylegającego do CK Zamek. W przyszłym roku również planuję być, jeśli czas i finansne pozwolą =)
Impreza 11/10 Oprócz strzelającej grupy rekonstrukcyjnej okresu napoleońskiego
Aneta Aneta Aneta 11.07.2017 16:57
Bardzo fajnie było
Najlepszy polski maly konwent!!
Prelekcje ciekawe, ale zdecydowanie za mało miejsca a za dużo uczestników. Powoduje to kolosalne kolejki przed najciekawszymi prelekcjami, po czym i tak można się nie "dopchać" by wejść do sali. Poza tym fajne atrakcje przed zamkiem i dużo pozytywnych ludzi :)
Konwent jak zawsze super :) Chociaż można by lepiej pilnować ciszy nocnej na sleepach (po 1-ej w nocy jeszcze się światło na gimnastycznej świeciło)
Wspaniałe przeżycie! I te cosplayerki ...
Świetnie zorganizowany konwent, cudowna atmosfera, warto było przyjechać :)
Wspaniały konwent. Świetna miejscówka, dobra organizacja, ciekawy program i przede wszystkim cudowni ludzie.
Dobre wydarzeni w ciekawym miejscu. Cos-play, warsztaty, konkursy, część barowa i jedzeniowa, tylko dojazd długo zajmuje.
Fantastyczne!
Impreza świetna, organizacja bardzo dobra i płynna, fajne atrakcje ciekawe wykłady i warsztaty na pewno wrócę za rok :)
To było wspaniałe!
Bezproblemowe kupno biletów i akredytacja, impreza jak zwykle świetna. 10/10 IGN.
Świetna organizacja imprezy, niesamowici goście oraz uczestnicy! Dzięki temu atmosfera była niepowtarzalna :D
Ku chwale merlingów! Impreza była znakomita!
Impreza sama w sobie świetna, czemu więc tylko 2/5? Najlepsze atrakcje były w strefie darmowej oraz odwołano najbardziej przeze mnie wyczekiwany wykład.
kolejne_dfy_bez_biletu 10.07.2017 15:25
Jedna gwiazdka mniej jedynie z powodu braku zamkniętej strefy stricte konwentowej też na zewnątrz
Było naprawdę świetnie. Poznałam wiele cudownych osób i bardzo dobrze się bawiłam.
Świetna organizacja i jeszcze lepsza zabawa :D
Bardzo fajna impreza, szczególnie kącik gastronomiczny w tym roku był świetny. Bardzo wiele atrakcji, choć mam wrażenie że ilość prelekcji w tym roku była mniejsza niż w latach poprzednich. Zdarzały się sytuacje, że w jednej godzinie była de facto jedna ciekawa prelekcja i bardzo dużo ludzi na nią szło, przez co brakowało miejsc, nie pamiętam takich sytuacji w latach poprzednich. Strefa handlowa ciekawa, bardzo dużo gadżetów, ale zabrakło mi stoiska z większym wyborem książek. Gamesroom jak zawsze spisał się rewelacyjnie.
Jestem pod ogromnym wrażeniem! Świetna i doskonale przygotowana impreza. Ogromnie dużo ciekawych prelekcji, na które przychodziło mnóstwo ludzi i czasem ciężko było wejść na salę, ale to tylko świadczy o tym, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Niesamowite wrażenie zrobili na mnie też sami uczestnicy. Wielu miało doskonale stroje. Widać było, że długie wieczory poświęcali na ich przygotowanie. Czapki z głów!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii inne