dla dzieci

Elfy Trzy - Teatr Kultureska

dla dzieci

Elfy Trzy - Teatr Kultureska

Elfy Trzy - Teatr Kultureska - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Elfy Trzy" to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, prezentujący historię trzech elfów, pełną dobrego humoru, zwrotów akcji i treści wychowawczych. Z pewnością oczaruje młodego widza znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami potrafią rozbawić do łez. Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! Przedstawienie ma charakter musicalowy - pełne jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera edukacyjny morał. W spektaklu pojawi się wyczekiwany św. Mikołaj, który pokaże dzieciom, że warto uczyć się na własnych błędach i wyciągać ze swojego zachowania właściwe wnioski.

Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat). Jak każde przedstawienie Teatru Kultureska jest to też doskonała rozrywka rodzinna - świetnie bawić będą się także dorośli.

Czas trwania: 60 min

Tego dnia Teatr Kultureska na scenie sali widowiskowej Domu Kultury Stare Babice wystawi spektakl "Elfy Trzy" dwa razy: o godz. 14:00 i o 17:00.

Cena biletu: 15zł

Bilety można kupić przez portal biletyna.pl i w kasie Domu Kultury Stare Babice. Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny wydanej w Gminie Stare Babice (numer karty KDR zaczynający się od następujących cyfr 1432072) oraz posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora wydanej w Gminie Stare Babice - zniżka 20 %. Bilety ze zniżką do kupienia wyłącznie w kasie Domu Kultury po okazaniu Karty Dużej Rodziny lub Karty Seniora.
Kasa czynna pn.-pt. godz. 8:00-16:00.
Spektakl zostanie zrealizowany zgodnie z Regulaminem funkcjonowania Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice w stanie zagrożenia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 dostępnym na naszej stronie internetowej i zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

10.12.2021, 17:00 Dom Kultury "Gama"
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bieruń

Recenzje i opinie: Elfy Trzy - Teatr Kultureska

Super spektakl. Dzieci zachwycone. Morał bardzo czytelny. Polecam.
Świetny i profesjonalny spektakl dla rodziców i dzieci, bardzo kolorowy, bardzo muzyczny i bardzo dowcipny (dowcipy elfa Edka to takie puszczenie oka do dorosłych), dobra energia aktorów!
Dzieci zachwycone! A to najważniejsze!
Rewelacyjne przedstawienie!
Super spektakl. Świetnie orzygitowany. Wystrój i kosiumy wprowadziły w świąteczny nastrój. Sala widowiskowa w Zielonkach - fantastyczna
dziecko zachwycone, super się bawił tańczył i śpiewał razem z Elfami :-) Mi też bardzo się podobał
Bardzo fajne przedstawienie. Dzieciom się podobało.
Fantastyczny spektakl.
Super. Z humorem z przesłaniem z udziałem dzieci. Teatr Kultureska ma świetne spektakle. Polecam
Cała rodzina zachwycona. Elfy stworzyły niesamowity klimat. Nawet nasza dwulatka była zaczarowana. Podobało mi się że elfy śpiewały na żywo a nie z playbacku i mówiły bardzo wyraźnie . Żarty i suchary niesamowite. Scenografia kolorowa. I interakcja z dziećmi też bardzo dobra Polecam i czekam na kolejne przedstawienia tej grupy. Pozdrawiam
Polecam 😊 córka była bardzo zadowolona, po występie pytała się kiedy znow pójdziemy 😊
Super :) Zabawnie, kolorowo, wesoło.
Bardzo przyjemnie o zabawny spektakl. Polecamy :)
Dziecko bardzo zadowolone. Chętnie brało udział w śpiewaniu. Czuć świąteczną atmosferę :)
Bardzo fajny spektakl! Super zabawa !
Super przedstawienie, dzieci zachwycone

Polecane z kategorii dla dzieci