Festiwal Herbaciany Czaisz? | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Festiwal Herbaciany Czaisz?

inne

Festiwal Herbaciany Czaisz?

Festiwal Herbaciany Czaisz? - Bilety

W tym roku III edycja Festiwalu Herbaty CZAISZ? odbędzie się 15 grudnia 2018, dokładnie w Międzynarodowym Dniu Herbaty. Jego obchody zostały zainicjowane w roku 2004, podczas Światowego Forum Społecznego i po raz pierwszy były zorganizowane 15 grudnia 2015 w New Delhi. Rok później centrum wydarzeń była Sri Lanka ale dzień teń uczczono w wielu krajach azjatyckich, m.in. w Bangladeszu, Nepalu, Wietnamie, Indonezji, Kenii, Tanzanii. Święto to systematycznie poszerza swój zasięg i tworzy wspólnotę ludzi zainteresowanych herbatą. Międzynarodowy Dzień Herbaty ma na celu popularyzację tego napoju, uświadomienie konsumentów o bogatej kulturze herbaty oraz zwrócenie uwagi rządom i obywatelom na wpływ globalnego handlu herbatą na pracowników i plantatorów.

Zakup czarki upoważnia do rezerwacji miejsca na 2 warsztatach w sali degustacyjnej na Festiwalu Czaisz?

Aby dokonać rezerwacji należy napisać maila na adres info@zamek.wroclaw.pl z tematem "Rezerwacja - Czaisz?" a w treści należy napisac imię i nazwisko, wybrane punkty programu oraz numer biletu - czarki - np: "TNA/00000".

Czarki będą do odbioru w punkcie informacyjnym w czasie festiwalu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jestem zawiedziony ilością stoisk. Natomiast degustacje poprowadzone świetnie.
Zacznę od tego, ze byłam tylko na dwóch wykładach więc mój obraz jest niepełny. Świetnie, że takie wydarzenie ma miejsce i że jest to cykliczna impreza. Miło zaskoczyła mnie ilość zalań do degustacji. Nie była to jedna czarka, więc bardzo fajnie. Jeśli chodzi o organizację to mogę tylko powiedzieć, że opóźnienie i skracanie warsztatów było niefajną rzeczą. Byłam na dwóch ostatnich warsztatach, które zostały skrócone i ilosć zaparzonych herbat zmniejszona. Trochę się zawiodłam. Szkoda też, że z powodu braku palnika, nie mogliśmy zobaczyć parzenia KAO CHA i spróbować puera w tej odsłonie. Nie wiem czy to wynikało z nieprzygotowania prowadzącego czy organizatorów. Jednak trochę zawodzi, że uczestniczyłam w dwóch degustacjach i oba miały okrojone programy. Czarki na pamiątkę to świetna inicjatywa. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok :)

Polecane