inne

Jak się sprzedać - Sensownie o dizajnie

inne

Jak się sprzedać - Sensownie o dizajnie

Jak się sprzedać - Sensownie o dizajnie - Bilety

Wydarzenie “Jak się sprzedać?” to kolejne spotkanie tematyczne w ramach cyklu Sensownie o Dizajnie skierowane do twórców – miłośników dizajnu. Format bazuje na dyskusji z gośćmi specjalnymi oraz uczestnikami wydarzenia.

� Podczas drugiego spotkania poruszymy temat sprzedaży – siebie (niezależnie czy jesteś na etacie, czy prowadzisz firmę) oraz swoich usług. Porozmawiamy z twórcami, przedsiębiorcami działającymi lokalnie oraz globalnie. Bez narzekania podyskutujemy o podejściu do sprzedaży, wycen, skalowania oraz o rynku.

� Pomysł zrodził się, dojrzał i jest realizowany przez czterech pasjonatów świadomego projektowania (Marcina, Mateusza, Bartka, Juliusza), którzy postanowili stworzyć przestrzeń do dyskusji dla innych miłośników dizajnu.

� Odkrywaj, inspiruj się różnorodnymi podejściami, dziedzinami, ich wzajemnym przenikaniem się. Poznaj interesujących ludzi i buduj relacje.

� Popierasz tą ideę? Możesz być jej częścią – spotykamy się 30 września 2021 o godz. 19:00 w Niezłej Sztuce (ul. Sobieskiego 18 – BWA).


� Podczas pierwszego wydarzenia zapytaliśmy Was o gotowość dołożenia "cegiełki" do organizacji spotkań Sensownie o Dizajnie. W związku z waszą aprobatą uznaliśmy, że drugie spotkanie będzie biletowane.

� W ramach biletu otrzymujecie rezerwację miejsca siedzącego oraz kupon na drinka (do wyboru piwko/wino/napój bezalkoholowy). Pozostała część kwoty będzie przeznaczana na koszty organizacyjne. My nie zarabiamy na wydarzeniach.

� Bilety:
I pula (50 szt.) – 10 PLN
II pula (100 szt.) – 15 PLN
W dniu wydarzenia – 20 PLN

� Kup bilet na:
LINK


� COVID Info:

  1. Każdy uczestnik zobowiązuje się do samodzielnego zabezpieczenia się poprzez maseczkę zasłaniającą nos i usta, której noszenie jest obowiązkowe w przestrzeniach zamkniętych (korytarze, toaleta, bar).
  2. Uczestnikiem może być jedynie osoba, która wedle swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną lub nie przebywa na kwarantannie i pod nadzorem epidemiologicznym.

Inicjator: S’SENSE
Patronaci: Grafmag, Produktanci, Stowarzyszenie Architektów RP – Oddział w Rzeszowie
Partnerzy: Niezła Sztuka

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

30.09.2021, 19:00 Niezła Sztuka
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Rzeszów

Recenzje Jak się sprzedać - Sensownie o dizajnie

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne