inne

Jarmark Jadwiżański - Strefa Mlecznych Braci: : Rycerski kociołek z Pestko

inne

Jarmark Jadwiżański - Strefa Mlecznych Braci: : Rycerski kociołek z Pestko

Jarmark Jadwiżański - Strefa Mlecznych Braci: : Rycerski kociołek z Pestko - Bilety

W średniowiecznej kuchni rządziła kasza oraz warzywa. Z tych składników przygotujemy pożywny kociołek pełen dobrego smaku. Wszystko uzupełniony dodatkiem PESTKO.

Udział w warsztacie: 10 zł | bilety: biletyna.pl

W cenie wszystkie produkty niezbędne do przygotowania potrawy

Warsztaty poprowadzi: Paweł Sochacki / Events Menager firmy Mleczni Bracia

Mleczni Bracia to mała, wrocławska manufaktura roślinnej żywności. Szukając odpowiedzi na pytanie: jak połączyć pasję do poszukiwania nowych smaków, z tym co zdrowe i dobre dla ludzkiego organizmu; firma stworzyła zestaw przepisów i receptur na produkty świeże, naturalne i możliwie jak najmniej przetworzone. Wszystko po to, aby każdemu, kto chce świadomie zadbać o swoje zdrowie, dostarczyć codzienną dawkę witamin i substancji odżywczych. W ofercie znajdują się oryginalne produkty najwyższej jakości, pozbawione konserwantów, ulepszaczy smaków oraz sztucznych barwników.

www.facebook.com/mlecznibracia

Jarmark Jadwiżański – plenerowa impreza utrzymana w klimacie czasów średniowiecza, organizowana przez Centrum Kultury Zamek, z okazji święta Jadwigi Śląskiej, która spędziła kilka lat swojego życia w Zamku Leśnickim. W tym roku tematem przewodnim jarmarku są zioła i lecznicze właściwości roślin. Jarmark Jadwiżański staje się okazją do pasjonującej podróży w czasy dostojnych dam i walecznych rycerzy.

Corocznie gromadzi tłumnie fanów kultury średniowiecza oraz miłośników dobrej, plenerowej zabawy. W programie imprezy znaleźć można m.in.: pokazy walk rycerskich, koncerty muzyki dawnej, wystawy tematyczne, warsztaty rodzinne, konkursy, jarmark produktów regionalnych.

www.zamek.wroclaw.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Jarmark Jadwiżański - Strefa Mlecznych Braci: : Rycerski kociołek z Pestko

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne