Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Jarmark Jadwiżański Warsztaty Ziołowe - peelingi Makutu

inne

Jarmark Jadwiżański Warsztaty Ziołowe - peelingi Makutu

Jarmark Jadwiżański  Warsztaty Ziołowe - peelingi Makutu - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na warsztaty z produkcji pachnących, kolorowych peelingów. Użyjemy do tego suszonych ziół, owoców, olejów i maseł roślinnych, cukru, soli, kawy, naturalnych olejków eterycznych. Będziemy mieszać, wąchać, rozdrabniać, próbować i … smakować, bowiem kosmetyki są jadalne, wegańskie, zdrowe i w 100% naturalne!

Stworzymy peeling „trzy w jednym”, który myje, peelinguje i pielęgnuje jak krem - taki „dżem do mycia” zamiast mydła i kremu.

W trakcie gdy uczestnicy będą przygotowywać produkty dla siebie (do wyboru mają dwa rodzaje peelingu) prowadząca warsztaty opowie na czym polega zdrowa i naturalna pielęgnacja, czego warto unikać, a które nawyki zmienić. Opowie o ziołach, ich zastosowaniu i wykorzystaniu w pielęgnacji, tak by nawet po warsztatach można w domu tworzyć swoje ziołowe preparaty.

Każdy uczestnik warsztatu wyjdzie z pięknym słoiczkiem (120ml) zrobionego przez siebie i dla siebie pachnącego kosmetyku naturalnego.

Udział w warsztacie: 50 zł | bilety: biletyna.pl

W cenie wszystkie produkty niezbędne do przygotowania kosmetyku

Warsztaty poprowadzi: Katarzyna Majewska - Makutu Kuchnia Kosmetyczna

Makutu to manufaktura kosmetyczna stworzona po to by cieszyć się życiem blisko natury. To połączenie laboratorium chemicznego z pracownią zielarską. W pracowni tworzymy naturalne kosmetyki personalne, unikalne produkty dostosowane do potrzeb indywidualnych każdego odbiorcy. Każdy kosmetyk jest inny – tak jak każdy człowiek jest inny.

Mieszkamy w lesie, zbieramy odpowiednie zioła i rośliny by potem w naszym laboratorium przekształcić je w ekstrakty, których bezpiecznie możemy użyć w robionych przez nas kremach i preparatach myjących. Staramy się, aby surowce były pozyskiwane od lokalnych producentów, nie zawsze to jest możliwe, wiele cennych surowców kosmetycznych nie rośnie w Europie, zwracamy uwagę na „Fair trade”.

Każda roślina jest wybierana z uważnością, a proces przetwarzania jest przemyślany i kontrolowany przez chemika. W wyniku specjalnej obróbki z roślin wydobywane są czynniki aktywne – to co rośliny mają najlepszego do oddania. Lubimy mieć pod kontrolą również bakterie, nasze kosmetyki są czyste i bezpieczne, tworzone zgodnie z regulacjami UE.

Dzięki tym wszystkim staraniom nasze kosmetyki są skuteczne. Są całkowicie naturalne, wegetariańskie i organiczne, są też całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Testujemy je na sobie i na znajomych, nie na zwierzętach.

www.makutu.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Jarmark Jadwiżański Warsztaty Ziołowe - peelingi Makutu


Jak działają recenzje?
Konkretnie, rzeczowo, ciekawie, dużo informacjii na temat 👍👍👍 super!
jolz. 08.10.2018 17:23
Jarmark Jadwiżański Warsztaty Ziołowe - peelingi Makutu
Wrocław, 30.09.2018
Ośrodek Postaw Twórczych Zamek

Polecane z kategorii inne