inne

KONgres 2019

inne

KONgres 2019

KONgres 2019 - Bilety

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejny KONgres. Spotykamy się już po raz trzeci. Tym razem impreza trafi do Krakowa. Nasze wydarzenie skierowane jest do organizatorów imprez fanowskich –
głównie związanych z fantastyką, ale program będzie również aplikowalny dla imprez związanych z mangą i anime i szeroko pojętą kulturą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KONgres 2019

Bardzo interesująca konferencja, ciekawi gości, różnorodna tematyka.
Dowiedziałam się wielu rzeczy na interesujące mnie tematy, oraz parę tematów zainteresowało mnie na miejscu. Takie konwenty lubię - można się na nich dokształcać zarówno w czasie prelekcji jak i na afterparty.
Bardzo fajne i ważne, z punktu widzenia fandomu, wydarzenie. Na pewno zobaczymy się na kolejnej edycji.
Zadowolony ze zdobytych kontaktów i niektórych informacji. Dużo przydatniejszą wiedzą okazało się nie opinie dawane ex catedra, ale dynamiczna wymiana doświadczeń odbywająca się poza punktami programu w przerwie, loub na imoprezie w barze. Co do opinii in minus uważam, że niektóre oddawanie głosu publiczności na panelach nie miało sensu, gdyż nie wnosiło nic do dyskusji, a jedynie ją rozrzedzało. Nie mniej mam świadomość, że nie sposób przeiwdzieć co jakaś osoba ma do powiedzenia jesli się jej nie wysłucha, dlatego nie jest to żadna sugestia co do zmian, ewentualnie może barddziej stanowcza postawa moderatora mogłaby się przydać. Nie mniej jest to mała wada, a informacje, kontakty i wymiana doświadczeń jest w tym momencie dla tego rodzaju imprezy najważnejsza. Jestem zadowolony z udziału, i wdzięczn za zorganizowanie takiego wydarzenia. Organizacja imporezy super. Dzięki
Było rewelacyjnie. Czekam na następną edycję.
Radosław Szalek Jeżeli ktoś chce cokolwiek robić przy imprezach fanowskich (lub już robi), to poleciłbym KONgres z całego serca. To był świetny weekend, dostałem tonę wiedzy, jeszcze więcej motywacji, wiele kontaktów. Z chęcią wrócę za rok.
Całkiem ciekawe wydarzenie :)
Świetna impreza, interesujące prelekcje i ciekawe warsztaty, można było się wiele nauczyć. Pomysł i wykonanie 11/10
Super pomysł i super realizacja. Ciekawi prelegenci i uczestnicy. I dobra atmosfera.
Koncepcja fajna, choć realizacja nieco chaotyczna - rozmowy na panelach ewoluowały w nieplanowych kierunkach. Helperzy (organizatorzy?) mogliby się powstrzymać od chamskich komentarzy w obecności uczestników imprezy, bo to bardzo pogarsza odbiór imprezy wśród uczestników.

Polecane z kategorii inne