inne
Kołysanki dla Mamy i Dziecka – uzdrawiająca moc głosu

inne

Kołysanki dla Mamy i Dziecka – uzdrawiająca moc głosu

Kołysanki dla Mamy i Dziecka – uzdrawiająca moc głosu - Bilety

Kołysanki dla Mamy i Dziecka – uzdrawiająca moc głosu - Kraków NCK 204, Budynek A | Bilety

27 maja (niedziela), g. 10.00 – 12.00, sala 204, budynek A

Zasługujesz na cudowny relaks z dźwiękiem głosu Doroty. Warsztat relaksacji stworzony z myślą o matkach, matkach z dziećmi oraz kobietach w ciąży.

„Poczujesz  jak śpiew, dźwięki i Twoje słowa łącza Cię w miłości z twoim dzieckiem. Poczujesz jak relaksować się z dźwiękiem oddechu. Będziemy tworzyć nowe kołysanki ze śmiechem, kolorem, zapachem wyobraźni i miłością. Twój oddech jest dźwiękiem. Twój śmiech jest dźwiękiem, twoje słowa są dźwiękiem. Bez stresu jesteś sobą, a Twoje kołysanki są najwspanialszą muzyką dla twojego dziecka. Dorota otuli cię dźwiękiem miłości i  łagodności .”

Warsztat dwuczęściowy. Część pierwsza – wspólne śpiewanie i zabawa dźwiękiem. Część druga – sesja relaksacyjna ze śpiewem prowadzącej.

Osoby posiadające własne karimaty prosimy o przyniesienie ich na warsztaty.

Dorota Rozmus - absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach. Wokalistka, muzyk i terapeutka, która stworzyła swoja metodę relaksacji - używając  swojego głosu i śpiewu. Dorota  specjalizuje się  miedzy innymi w przekazywaniu wiedzy o dźwięku,  świadomym relaksie, rozumieniu własnego ciała, a nade wszystko łączenie relaksu z łagodnością i miłością do siebie. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Brak recenzji