inne

LARP "Siedem Płatków - Lilia"

inne

LARP "Siedem Płatków - Lilia"

LARP "Siedem Płatków - Lilia" - Bilety

Zbliża się koniec panowania Cesarza Ōgimachi, w Japonii trwa niekończąca się seria wojen i starć. Kraj pogrąża się w chaosie, z którego korzystają przybysze z odległej Europy, rozprzestrzeniając swoją dziwną wiarę, ciekawą filozofię oraz zabójczą broń, rychło oczekując jakiegoś siedemnastego stulecia.

Tymczasem na pogardzanej Północy, w wypełnionej masywnymi szczytami prowincji Dewa, górskie klany i rodziny walczą o supremację, nie przejmując się ani Cesarzem, ani Szogunem, ani nawet zarządcą prowincji.

Ród Furue, choć mały i zmęczony wojną, zdołał wyrwać dla siebie kawałek ziemi i zbudować niewielki zamek. Niestety, ojciec rodziny zmarł, zanim doczekał się ceremonii genpuku swojego najstarszego dziecka, uroczej Sakury, która właśnie wchodzi w dorosłość. Urządzono wielką uroczystość, na którą zaproszono wszystkie znaczne rody i pewnikiem dziewczynie będzie szukać się męża. Przetrzebiona rodzina Koyama zrobi wszystko by zdobyć tam sojuszników, zanim potężny klan Arisaka zmiecie ją z powierzchni ziemi. Zarządca prowincji również wysłał swych dyplomatów z zaufanej rodziny Yoshino, a obecność zaanonsowali nawet europejscy przybysze. Wkrótce wszyscy spotkają się w Shiro Furue, by negocjować, spierać się, walczyć i przechwalać. W ruch pójdzie sake, go i karty, ale miecze też mogą się przydać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LARP "Siedem Płatków - Lilia"

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne