inne
Noc grozy na zamku w Czersku

inne

Noc grozy na zamku w Czersku

Noc grozy na zamku w Czersku - Bilety

Noc grozy na zamku w Czersku - Czersk Zamek Książąt Mazowieckich | Kupuj Bilety Online

Będzie upiornie, mrocznie i tajemniczo...
Zapamiętajcie tę datę 26.10.2019. Zsynchronizujmy zegarki - zaczynamy o godz. 17.30
Tylko dla wielbicieli prawdziwie silnych emocji szykujemy kolejną dawkę grozy! Sprawimy, że czerski dziedziniec pochłoną najczarniejsze czeluści koszmaru i trwogi. Gdy zapadnie zmrok wampiry wyjdą z trumien… a łowcy wampirów na polowanie – tak z przymrużeniem oka na swój spektakl zapraszają aktorzy teatru Azislight*. Atmosferę spotęguje pełen niepokoju i tajemnic horror ZAKONNICA (15 +). Mile widziane przebrania i upiorne makijaże...** Tego wieczoru nie zabraknie strawy, napitku i ciepła ogniska.
Jesteście na to gotowi? Mrok, zło, krzyk, łzy i strach – to wszystko w tę jedną, jedyną noc w roku!

* to nie będzie kolejny pokaz o wampirach na poważnie, wręcz przeciwnie! Pełen jest gagów, śmiesznych dialogów i sytuacji, które bawią publiczność w każdym wieku.
** Macie już pomysły na swoje charakteryzacje? Impreza będzie w klimacie słowiańskich Dziadów. (Halloweenowi mówimy NIE). Liczymy na Waszą inwencję
*** Filmy wyświetlone zostaną na ledowym telebimie o powierzchni ok. 12 m2
**** Nie lękajcie się deszczu i chłodu - przygotowaliśmy zadaszenie i piramidy grzewcze. Mimo wszystko - ubierzcie się ciepło!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Czersk

Recenzje

Wszystko zorganizowane bardzo klimatycznie. Fire show rewelacja i niesamowity doktor Krupenstein. Byłam zachwycona!
Wszystko byłoby ok gdyby film odtwarzamy był w lepszej jakości i z lektorem
Całokształt Ok, fajny klimat. Poczęstunek słaby(bez smaku, po kosztach) Ale prawdziwym rozczarowaniem była jakość wyświetlonego filmu(ciemny ekran, to był audiobook a nie film).
Bardzo dobrze zorganizowany event i z pomysłem. Super animatorzy. Jedynym minusem było to ze ekran nie był odpowiednio „doświetlony” dlatego nie było nic widać podczas projekcji filmu i zrezygnowaliśmy z jego oglądania.
Syn zachwycony. Świetne miejsce!
fajna impreza oby więcej takich
Pomysł sam w sobie super. Jednak organizacja kulawa. Nie trzeba było lecieć na 16.30, bo nic się nie działo. Nie zostały przewidziane aż tak wielkie atrakcje. Miejsce, w którym można było zobaczyć alchemiczne ciekawostki niestety zbyt małe, mieszczące niewielką grupę ludzi. Odpowiednia jasność obrazu do obejrzenia czegokolwiek powinna zostać ustawiona przed wyświetleniem pierwszej atrakcji wieczoru. A tak, nie można było zobaczyć teledysku, ani początku filmu.
Wspaniała zabawa
Świetna impreza
Program wydarzenia mógłby być bogatszy, fire show był czymś na prawdę fajnym. Ogromna kolejka do gastronomii, w której staliśmy od początku imprezy i zreztgnowalismy z zakupu jedzenia i picia w momencie jak zacząłem się horror - na rzecz.. grzanca w domu. Ogólnie to ciekawa inicjatywa z dużym potencjałem, ale za mało atrakcji plus za mało osób do obsługi gastronomii.
Słabe.pokaz z ogniem byl jedynie godny uwagi. Organizacja beznadziejna.kolejka do. Picia/ jedzenia na 2 godziny stania.

Polecane

Czersk inne wydarzenia